Dla miłośników sportu: zegarek z GPS Timex Marathon

Dla miłośników sportu: zegarek z GPS Timex Marathon
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.12.2012 10:59, aktual.: 05.12.2012 13:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Timex wprowadza na rynek nowy, wodoszczelny zegarek z precyzyjnym pomiarem treningu w technologii GPS. Jedną z zalet zegarka Timex Marathon jest jego atrakcyjna cena.

W zegarku zainstalowano moduł GPS w oparciu o technologię SiRFstar IV o wysokiej czułości i szybkim starcie samego układu. Dodatkowo, producent zachwala niewielkie zużycie energii. Biegacze, dzięki układowi GPS, mogą korzystać z takich funkcji jak odczyt prędkości tempa i dystansu w czasie rzeczywistym.

Zegarek wyposażono w chronograf z trybem „hands free”. – jest to funkcja szczególnie przydatna zimą, gdy trenujemy w grubej warstwie ubrań - dzięki której można odczytywać międzyczasy przy kolejnych okrążeniach bez wciskania przycisków.

Podczas treningu pomocnym okazać się może także duży, czytelny wyświetlacz i podświetlenie tarczy Indiglo –. ułatwiające odczyt danych np. po zmroku. W pełni naładowana bateria ma wystarczyć na 8h pracy w trybie GPS. Pamięć zegarka umożliwia zapis 30 kolejnych treningów.

Zegarek odznacza się 8 godzinnym akumulatorem (przy włączonym trybie GPS), pamięcią 3. treningów oraz wodoszczelnością do 30m.

Cena : 569 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)