Detektor szpiegowskich kamer - upewnij się, że nikt nie patrzy

Detektor szpiegowskich kamer - upewnij się, że nikt nie patrzy

Detektor szpiegowskich kamer - upewnij się, że nikt nie patrzy
Źródło zdjęć: © chinavasion.com
30.11.2009 14:50, aktualizacja: 30.11.2009 15:04

Urządzenie Lens Finder (model CVMV-J19) pozwala na wykrycie kamer IR. Wiele z nich komunikuje się z odbiornikami drogą radiową, dlatego gadżet umożliwia dodatkowo detekcję fal radiowych z zakresu...

Na rynku znajdziemy mnóstwo tanich, szpiegowskich gadżetów w postaci miniaturowych kamer. Często są one skrzętnie utyte w rozmaitych przedmiotach codziennego użytku takich jak zegarki, długopisy czy guziki.

Urządzenia służące do podglądania, którymi kiedyś posługiwali się tajni agenci służb specjalnych, dziś dostępne są dla przeciętnego Kowalskiego. Jeśli mamy obawy, że w naszym domu lub biurze zainstalowane są szpiegowskie kamery, być może warto wyposażyć się w specjalny detektor.

Urządzenie Lens Finder (model CVMV-J19) pozwala na wykrycie kamer IR. Wiele z nich komunikuje się z odbiornikami drogą radiową, dlatego gadżet umożliwia dodatkowo detekcję fal radiowych z zakresu od 1 do 6500MHz. Całość została zamknięta w lekkiej, kompaktowej obudowie i zasilana jest dwoma bateriami typu AAA. Cena gadżetu wynosi około 40 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)