Darmowy Skype w restauracjach i na lotniskach całego świata

Darmowy Skype w restauracjach i na lotniskach całego świata
Źródło zdjęć: © Skype

18.03.2010 11:08

Skype Access pozwala płacić za dostęp do WiFi za minutę przy użyciu doładowań konta Skype. Dzięki temu użytkownicy mogą surfować po sieci, wysyłać i odbierać emaile i wykonywać darmowe wideorozmowy i połączenia głosowe z innymi użytkownikami Skype wykorzystując szeroką sieć punktów dostępu WiFi w kawiarniach, hotelach i na lotniskach na całym świecie

Od godziny 00:00 GMT (01:00 czasu polskiego) w najbliższą sobotę do 23:59 GMT w najbliższą niedzielę (00:59 w poniedziałek czasu polskiego) usługa Skype Access jest darmowa na całym świecie. Jedyne, co jest potrzebne to dostęp do hotspota Skype Access i najnowsza wersja programu Skype ( lub ).

Obraz
© (fot. Skype)

W ramach specjalnej promocji dla osób podróżujących, które mogą być dotknięte strajkiem załóg British Airways, darmowy dostęp do WiFi w Wielkiej Brytanii będzie obowiązywał jeden dzień dłużej, do 23:5. GMT w poniedziałek, 22 marca 2010 r. Zapewni to pasażerom, którzy będą zmuszeni do przebywania na lotniskach w Wielkiej Brytanii, połączenie z Internetem, by mogli pracować on-line, dostosować swoje plany wakacyjne bądź kontaktować się ze swoimi bliskimi poprzez wideorozmowy.
Skype Access udostępniany jest przez operatorów WiFi na całym świecie. Pełna lista kompatybilnych sieci WiFi znajduje się pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)