Darmowe przejazdy hulajnogą elektryczną. Jest sposób

Od 5 czerwca każdy posiadacz karty miejskiej w Warszawie i Wrocławiu może otrzymać co miesiąc 20 minut darmowej jazdy na hulajnogach hive. Wystarczy zeskanować kartę i wysłać selfie.

Darmowe przejazdy hulajnogą elektryczną. Jest sposób
Źródło zdjęć: © Hive
Bolesław Breczko

5 czerwca 2019 r. - hive, czyli operator elektrycznych hulajnóg na minuty, wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników transportu publicznego w miastach. Od dziś każdy posiadacz karty miejskiej w Warszawie i Wrocławiu otrzyma co miesiąc doładowanie na 20 minut darmowej jazdy z hive. Aby odebrać darmowe minuty, wystarczy za pomocą aplikacji hive wgrać do systemu zdjęcie swojej karty miejskiej oraz selfie, które potwierdzi, że to właśnie ty jesteś użytkownikiem.

- Przekazanie darmowych minut regularnym pasażerom komunikacji miejskiej, to nasz pomysł na wspieranie alternatyw dla korzystania z własnego samochodu przez mieszkańców miast. – mówi Tristan Torres Velat, CEO hive. - Naszą akcją udowadniamy, że jesteśmy prawdziwym partnerem dla obu polskich aglomeracji, w których działamy, a hulajnogi elektryczne stają się integralną częścią infrastruktury miejskiej.

Hive. Darmowe minuty

Jak to działa? Po zainstalowaniu aplikacji hive i bezpłatnej rejestracji, należy w menu aplikacji kliknąć: Konto > Bonus do WKM/UrbanCard, a następnie wgrać zdjęcie swojej karty miejskiej oraz jedno selfie. W ten sposób hive weryfikuje czy to właśnie dany użytkownik jest posiadaczem karty uprawniającej do korzystania z transportu publicznego. W ciągu 72 godzin zostaje wysłane potwierdzenie otrzymania darmowych minut na konto użytkownika.

Za firmą stoi grupa FREE NOW, będąca wspólnym przedsięwzięciem Daimlera i BMW. Grupa jeszcze w tym roku planuje zintegrowanie usług hive oraz siostrzanej spółki mytaxi w jedną aplikację, która umożliwi klientom szybsze i wygodniejsze planowanie podróży oraz szerszy wybór spośród środków transportu. Jednocześnie firma nie zapomina o bezpieczeństwie i utrzymywaniu porządku. Na ulicach obu miast regularnie działają specjalne patrole, zwane "hive Bees", których celem jest usuwanie nieprawidłowo pozostawionych hulajnóg tak, by nie stanowiły zagrożenia ani przeszkody dla użytkowników ścieżek rowerowych, przechodniów czy innych uczestników transportu drogowego.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
wiadomościhulajnogi elektrycznehive
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)