Darmowa wersja Spotify dla telefonów już dostępna

Darmowa wersja Spotify dla telefonów już dostępna12.12.2013 12:00
Darmowa wersja Spotify dla telefonów już dostępna
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

I tak oto doczekaliśmy się darmowej wersji Spotify na urządzenia mobilne. Jej ograniczenia są dość pomysłowe, pytanie tylko, czy niezbyt uciążliwe?

Do tej pory bez opłacania abonamentu mogliśmy korzystać ze Spotify tylko na komputerze. By słuchać muzyki na smartfonie czy tablecie musieliśmy co miesiąc wydawać na usługę 19,9. zł. W obliczu rosnącego zainteresowania konkurencją Spotify czym prędzej rozszerza swoją ofertę.

Aplikacja do korzystania ze Spotify za darmo na urządzenaich mobilnych dostępna jest jak na razie tylko dla systemów Android i iOS. W jaki sposób ograniczona jest darmowa wersja?

- Słuchanie muzyki przerywane jest oczywiście reklamami
- Utwory odtwarzane są zawsze losowo
- Możemy odtwarzać muzykę ze strony konkretnego artysty (czyli jego dyskografię) lub słuchać list odtwarzania (playlisty) utworzonych przez nas, lub osoby, które obserwujemy na Spotify

Usługa jest za darmo, więc trudno na nią narzekać. Losowe odtwarzanie utworów z pewnością pozytywnie wpłynie na statystyki odtwarzanej na Spotify muzyki. Wzrośnie także liczba odtwarzanych reklam, a na tym zależy reklamodawcom.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Wybuchł ma Galaxy S4, Nokia chce go ratować"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)