Czym jest DevOps i jak budować skalowalne serwisy na miarę Facebooka?

Czym jest DevOps i jak budować skalowalne serwisy na miarę Facebooka?

Czym jest DevOps i jak budować skalowalne serwisy na miarę Facebooka?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.05.2015 14:45, aktualizacja: 18.05.2015 12:00

Dowiesz się tego na konferencji Atmosphere. Spotify, Prezi, mBank, Allegro, League of Legends - przedstawiciele m.in. tych gigantów internetowych zjawią się już 18-19 maja w Krakowie na konferencji Atmosphere, w całości poświęconej tematyce DevOps.

Budowanie i publikowanie gry MMO, 10 mitów związanych z DevOps, wnioski z tworzenia dziesiątek mikroserwisów opartych na różnych językach programowania, praktyczne studia przypadków Spotify i mBanku - to tylko niektóre punkty agendy Atmosphere 2015. Merytoryczna strona zbliżającej się edycji Atmosphere zapowiada się niezwykle obiecująco! Wśród naszych prelegentów pojawi się m.in.:

- Seth Vargo, który był członkiem społeczności DevOps przez około 5 lat. Seth operuje wieloma językami programowania i jest entuzjastą open source w HashiCorp. Na swoim koncie ma pracę w kilku firmach z siedzibą w Pittsburghu oraz współautorstwo książki „Learning Chef”. Interesuje się nierównościami w zakresie technologii i kultury organizacyjnej.

- Duncan Davidson - programista z doświadczeniem m.in. w Javie, Ruby on Rails, Objective-C, Scala. Poza programowaniem, Duncan pasjonuje się fotografią - od 200. roku pracuje z TED.

- *Jamie Winsor *- związany z community Chef od 200. roku. Pracował nad stworzeniem League of Legends, aktualnie zajmuje się tworzeniem gier online w Undead Labs.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

18-1. maja 2014 w Krakowie światowej klasy praktycy odpowiadający za skalowalność i wydajność aplikacji internetowych spotkają się z programistami, deweloperami, administratorami sieci, CxO, project managerami oraz przedsiębiorcami, którzy w swoich produktach i firmach chcą wprowadzać zasady DevOps - metodologii, która z powodzeniem funkcjonuje w Facebooku czy serwisie Flickr.

Szerz ideę DevOps!

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy 15% zniżę - podczas rejestracji wystarczy podać kod “media_15”. Dodatkowo zachęcamy do pobierania wyjątkowych tapet, które możesz wykorzystać na urządzeniach mobilnych lub na swoim komputerze. Zapraszamy do pobrania tapet i szerzenia idei DevOps, gdziekolwiek jesteś!

Więcej informacji o konferencji znajdziecie na Facebooku, Twitterze oraz stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)