Czy 50 milionów użytkowników i wzrost ruchu na portalu o 1269% o czymś świadczą?

Czy 50 milionów użytkowników i wzrost ruchu na portalu o 1269% o czymś świadczą?

Czy 50 milionów użytkowników i wzrost ruchu na portalu o 1269% o czymś świadczą?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.09.2011 14:01

Google+ stał się powszechnie dostępnym dobrem w Internecie, co dosyć szybko przełożyło się na kolejną porcję nowych użytkowników. Wzrost był na tyle duży, że część ludzi postanowiła przyjrzeć się z bliska najnowszemu portalowi dzisiejszego jubilata.

Według Experian Hitwise, ruch na Google+ w tym tygodniu zwiększył się do 1. milionów odsłon, co daje wzrost o 1269 procent w porównaniu do 1,1 miliona z zeszłego tygodnia. Warto zaznaczyć, że wartości te dotyczą tylko stacjonarnych odwiedzin, nie zaś tych dokonanych przy pomocy aplikacji stworzonych dla systemów Android i iOS.

Ruch na stronie jest tylko jednym z czynników świadczących o życiu portalu. Z ostatnich przepowiedni jak do tej pory nieomylnego Paula Allena wynika, że Google+ zyskuje dwa miliony nowych użytkowników każdego dnia i może się obecnie pochwalić okrągłymi 5. milionami.

Wyniki Google+ wyglądają jednak blado w porównaniu z Facebookiem, który z 80. milionami użytkowników i kolejnymi trafionymi zmianami na stronie (Wehikuł Czasu rządzi) jest bezdyskusyjnym władcą królestwa portali społecznościowych.

To już najwyższa pora, by tort należący do Facebooka i Twittera zaczął być krojony na trzy części.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)