"Czekoladowy" świat mody z LG Chocolate BL40

"Czekoladowy" świat mody z LG Chocolate BL40

25.08.2009 11:53, aktual.: 25.08.2009 14:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czaruje, zachwyca, uwodzi, zniewala - tak guru świata mody określają nowy telefon LG Chocolate BL40. Zapytani o opinię na temat wchodzącego na rynek modelu redaktorzy i trendsetterzy z czołowych magazynów lifestylowych na świecie nie mieli wątpliwości, że będzie to przebój jesieni 2009. Stylowy, zaprojektowany, by cieszyć oko
i świadczyć o najlepszym guście użytkownika, nowy LG Chocolate BL40 kryje w sobie szereg zaawansowanych funkcji, które sprawiają, że bez wątpienia błyskawicznie zdobędzie on szczyty popularności.

„Wygląda raczej jak elegancka papierośnica w stylu Art Deco (…) Jestem nim po prostu oczarowana”. - powiedziała Charlotte Sinclaire, redaktor prowadząca magazyn Vogue.

Zdaniem Dylana Jonesa z magazynu GQ nowy LG Chocolate BL4. „wyznacza zupełnie nowy kierunek w konwencjonalnym wzornictwie telefonów”. „Jest stylowy, szykowny, błyszczący – to prawdziwy supermodel” – dodaje Jones.

Obraz
© (fot. LG)

Z kolei Mansel Fletcher, stylista z magazynu Esquire, docenia przede wszystkim „powściągliwe, ale wysmakowane wzornictwo LG Chocolate”, a Tony Chambers, redaktor naczelny magazynu Wallpaper, dodaje, że szczególną cechą nowego modelu jest elegancka, nieco tajemnicza, modernistyczna obudowa.

O tym, że nowy LG Chocolate BL4. nie tylko trzeba, ale i wypada mieć, przekonana jest Marissa Bourke, redaktor kreatywna magazynu ELLE. „To wyjątkowo szykowny wzorniczo model, który wyznacza nowe standardy dyskretnego luksusu” – podsumowała Bourke.

Już 2 września nastąpi kolejna odsłona stylu –. oficjalnie ruszy serwis poświęcony nowemu LG Chocolate BL40. Pod adresami http://newchocolate.lge.com i http://newchocolate.lgmobile.com znaleźć będzie można nowe informacje o LG Chocolate BL40, a także pełne recenzje kreatorów mody. A wkrótce także polscy kreatorzy mody będą mogli poznać zalety nowego telefonu LG. Poznać i zachwycić się!

Obraz
© (fot. LG)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)