Czarna kuchenka mikrofalowa Amica AMG 20 BF z linii Fusion

Czarna kuchenka mikrofalowa Amica AMG 20 BF z linii Fusion

Czarna kuchenka mikrofalowa Amica AMG 20 BF z linii Fusion
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.01.2013 14:37

Nowa kuchenka mikrofalowa Amica AMG 20 BF jest czarna i posiada srebrny akcent w postaci listwy dekoracyjnej. Sterowana jest elektronicznie, co umożliwia precyzyjne nastawienia - dzięki temu można dokładnie zaprogramować czas pracy urządzenia.

Kuchenka ma pojemność 2. litrów i jest wyposażona w talerz obrotowy i ruszt. Z zastosowanych funkcji warto wymienić rozmrażanie czasowe czy wagowe oraz podgrzewanie wieloetapowe - umożliwia ono uruchomienie trzech programów przy wykorzystaniu trzech różnych poziomów mocy w trzech przedziałach czasowych. W sumie kuchenka mikrofalowa Fusion posiada aż 9 poziomów mocy oraz 9 programów Auto.

Amica AMG 2. BF została wyposażona w Multi Waves System, czyli specjalny system rozchodzenia się mikrofal, który ma dbać o równomierne podgrzewanie potraw. Specjalna konstrukcja wnętrza kuchenki (magnetron, prowadnica, komora) sprawia, że ciepło dociera do wnętrza potrawy.

Do kuchenki mikrofalowej Fusion przeznaczonej do zabudowy łatwo można dopasować inny sprzęt z linii Fusion - piekarnik do zabudowy, kuchnię do zabudowy z płytą gazową na szkle oraz kominowy okap kuchenny.

Amica AMG 20 BF - dane techniczne:
- pojemność: 20 l
- wysokość: 388 mm
- szerokość: 594 mm
- głębokość: 295+21 mm
- kolor: Czarny
- moc mikrofal: 700 W
- masa netto: 11.3 kg

Sugerowana cena detaliczna - 1720,00 złotych

Źródło: informacje producenta, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)