Cyberstarter Heyah dla fanów e‑sportu

Cyberstarter Heyah dla fanów e-sportu

06.09.2008 17:42, aktual.: 08.09.2008 09:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Heyah wprowadziła na rynek Cyberstarter - limitowaną edycję starterów przygotowaną z myślą o fanach e-sportu.

Dla tych, którzy lubią zatopić się w cyberprzestrzeni, specjalna seria starterów Heyah, oprócz standardowych usług, oferuje użytkownikom szereg dodatkowych funkcjonalności. Nowe startery pozwolą miłośnikom e-sportu nie tylko ściągnąć gry na komórkę ze specjalnie stworzonego katalogu, otrzymywać cybersportowe niusy, ale również ułatwią kontakt z innymi graczami dzięki usłudze CyberCzat.

• CyberCzat - Jest to usługa zawierająca w sobie dwie funkcjonalności - platformę do komunikacji SMS oraz kalendarz online. Dzięki niej gracze mogą błyskawicznie porozumiewać się między sobą, tworzyć klany i dywizje. Dzięki kalendarzowi online użytkownik może zaprogramować ‘SMS-owe przypomnienia’ na konkretny dzień i godzinę tygodnia dla siebie, innego użytkownika lub całej grupy, do której należy. W ten sposób, po ustawieniu a stronie www.cyberstarter.pl komunikatów w kalendarzu członkowie klanu lub innej wybranej grupy otrzymają równocześnie przypomnienie o meczu, treningu lub innym ważnym wydarzeniu. Przez pierwszy tydzień użytkownik Cyberstartera może wypróbować usługę za darmo. Co tydzień ma w niej do wykorzystania 250 SMS-ów.
Dwie gry za friko - Każdy użytkownik Cyberstartera będzie mógł ściągnąć dwie pełne wersje gier. Jedną z gier jest Red Bull X-Fighters, drugą natomiast użytkownik może wybrać z listy kilkunastu propozycji.

• 2 za 1 - Osoba poszukująca kolejnych gier może skorzystać z przygotowanego przez Heyah katalogu. Użytkownik zapłaci tylko za pierwszą ściągniętą grę. Kolejną wybraną grę użytkownik otrzyma w prezencie od Heyah.
• GryPaki - GryPaki są to paczki zawierające grę i kontent z nią związany. To usługa przygotowana z myślą o tych, którzy lubią nie tylko grać, ale również ściągnąć na swoją komórkę dedykowane grom tapetki, dzwonki, wygaszacze itp.

• Niusy SMS - Dzięki bezpłatnym wiadomościom SMS o nowościach na www.cybersport.pl właściciele Cyberstarterów Heyah będą na bieżąco informowani o wydarzeniach e-sportowych. Użytkownicy mogą również zamówić na swoją komórkę Niusy Cybersport Polska Świat oraz Niusy Liga HLC, które przez pierwszy tydzień dostawać będzie nieodpłatnie.

Użytkownik Cyberstartera Heyah przy pierwszym doładowaniu dowolną kwotą otrzyma na konto dodatkowe 5 złotych.

Więcej informacji na stronie _ www.cyberstarter.pl _ .

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)