CyanogenMod 9 na horyzoncie, kod zamrożony, przygotowania do RC1

CyanogenMod 9 na horyzoncie, kod zamrożony, przygotowania do RC1

CyanogenMod 9 na horyzoncie, kod zamrożony, przygotowania do RC1
15.06.2012 09:46

Jeżeli nie przypadł ci do gustu oryginalny Android lub ten zmodyfikowany przez Samsunga, HTC, Motorolę czy dowolnego innego producenta ? właśnie dla ciebie jest CyanogenMod. Ekipa tworząca najpopularniejszą odmianę Androida przygotowuje się do wydania wersji stabilnej.

Jeżeli nie przypadł ci do gustu oryginalny Android lub ten zmodyfikowany przez Samsunga, HTC, Motorolę czy dowolnego innego producenta ? właśnie dla ciebie jest CyanogenMod.

System został pobrany już zainstalowany na ponad 2,2 mln urządzeń i zanosi się, że to dopiero skromny początek. Programiści napisali dziś na swoim blogu, że doszło do rozgałęzienia kodu, co w konsekwencji doprowadzi do wydania finalnej wersji CM9. Jako pierwsze wydanie pojawi się RC1, a kolejne edycje będą dostępne w ciągu najbliższych tygodni. Póki co zmiany wprowadzane do głównej gałęzi są jeszcze akceptowane, ale to się zmieni wraz z pojawieniem się pierwszego RC. Od tego momentu wporwadzane będą tylko poprawki, obsługa urządzeń oraz tłumaczenia.

Ponadto twórcy wspominają, że upłynęło dużo czasu, ale przejście na ICS to duży krok. Więcej informacji znajdziecie na www.cyanogenmod.com.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)