Creative Sound Blaster Tactic3D Omega - bezprzewodowy zestaw dla graczy

Creative Sound Blaster Tactic3D Omega - bezprzewodowy zestaw dla graczy

Creative Sound Blaster Tactic3D Omega - bezprzewodowy zestaw dla graczy
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
11.10.2011 10:14

Creative wprowadził bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy Sound Blaster Tactic3D Omega. Został on nominowany do nagrody "Best of CES" w kategorii produktów dla graczy na tegorocznym Consumer Electronics Show

Sound Blaster Tactic3. Omega to zestaw słuchawkowy, kompatybilny z konsolą Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputerem PC lub Mac. Słuchawki posiadają 50-milimetrowe przetworniki FullSpectrum oraz odłączany mikrofon z układem redukcji szumów. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu zarówno posiadacze PC, jak i Mac mogą korzystać z technologii dźwięku THX TruStudio Pro, dopasowując ustawienia dźwięku oraz profile do swoich potrzeb.

Sound Blaster Tactic3. Omega to transmisja dźwięku o wyjątkowo niskim opóźnieniu w bezprzewodowej technologii wąskopasmowej bez kompresji - dzięki temu zakłócenia są w znacznym stopniu eliminowane. Połączenie bezprzewodowej technologii Creative i zestawu słuchawkowego Creative Sound Blaster Tactic3D Omega sprawia, że zestaw nie wymaga żadnych dodatkowych elementów do bezprzewodowej współpracy z konsolami do gier. Zestaw wyposażony jest w regulator głośności, wyłącznik i układ sterowania połączeniem, co sprawia, że jakiekolwiek dodatkowe elementy nie są już konieczne.

Główne cechy zestawu słuchawkowego Creative Sound Blaster Tactic3D Omega dla konsol Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputerów PC i Mac:
• Wielokrotnie nagradzana technologia bezprzewodowa gwarantuje niewielkie opóźnienie oraz brak zakłóceń podczas współdziałania z innymi urządzeniami bezprzewodowymi.
• 50-milimetrowe dostrajalne przetworniki FullSpectrum gwarantują wysoką jakość dźwięku.
• Oddzielna regulacja głośności podczas gry oraz rozmowy na muszlach słuchawek.
• Lekka konstrukcja zapewnia komfort użytkowania.
• Po odłączeniu mikrofonu wyposażonego w układ redukcji szumów zestaw można wykorzystywać jako wysokiej klasy słuchawki.
• Wygodna i wytrzymała konstrukcja oraz podświetlane muszle z regulacją.
•. Zawiera podstawkę wyposażoną w wejście liniowe, co czyni go przydatnym przy korzystaniu z mediów strumieniowych, telewizorów czy odtwarzaczy MP3.

Dodatkowe funkcje dla posiadaczy komputerów Mac i PC:
• Konfigurowalne profile TacticProfile pozwalające graczom zapisać własne ustawienia lub wykorzystać już istniejące ustawienia zawodowych graczy.
•. Funkcja VoiceFX do przekształcania głosu postaci w grach lub podczas czatów VoIP.

Ceny i dostępność
Zestaw jest już dostępny w cenie 799 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)