Concept MNV‑6560 - kompaktowa zmywarka do zabudowy

Concept MNV-6560 - kompaktowa zmywarka do zabudowy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.11.2013 08:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niewielka zmywarka do zabudowy MNV-6560, to nowy produkt firmy Concept. Urządzenie wyposażone jest w zintegrowany panel i podwójne zabezpieczenie przeciw wyciekaniu wody. Zmywarka ma szerokość 55cm posiada 6 programów pracy, a jej klasa energetyczna mieści się w przedziale A+.

Niewielka zmywarka do zabudowy MNV-6560, to nowy produkt firmy Concept. Urządzenie wyposażone jest w zintegrowany panel i podwójne zabezpieczenie przeciw wyciekaniu wody.

Zmywarka ma szerokość 55cm posiada 6 programów pracy, a jej klasa energetyczna mieści się w przedziale A+. Pozytywny wpływ na domowe oszczędności może mieć program ECO, który pozwala na pobieranie tylko niezbędnej ilości wody i energii elektrycznej.

Double Safety System to wspomniane już zabezpieczenie przed zalaniem. Składa się na nie podwójny zawór i czujniki Aquastop. W przypadku awarii, system wypompuje ciecz ze zmywarki i odetnie dopływ wody. MNV-656. posiada także czujnik pływakowy, który odprowadzi nadmiar wody w przypadku nadmiernego przepełnienia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)