CES 2013: Samsung Evolution Kit - coś nowego do starego telewizora

CES 2013: Samsung Evolution Kit - coś nowego do starego telewizora

CES 2013: Samsung Evolution Kit - coś nowego do starego telewizora
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
07.01.2013 15:47, aktualizacja: 08.01.2013 09:05

Samsung zapowiedział nowy zestaw Evolution Kit, który zapewni dostęp do najnowszych funkcji i usług Smart TV posiadaczom starszych telewizorów. Niestety zestaw będzie współpracował tylko z wybranymi modelami telewizorów Samsung, wyprodukowanymi w 2012 roku. Oficjalna prezentacja zestawu odbędzie się podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas.

Evolution Kit to rozwiązanie, które pozwoli na korzystanie z pełnej oferty funkcji i usług platformy Smart TV oferowanych przez wybrane modele telewizorów z 201. roku wszystkim, którzy w 2012 roku zdecydowali się na zakup telewizorów LED z serii ES7000, ES8000, ES9000 lub telewizorów plazmowych z serii E8000. Aby móc korzystać z nowych funkcji platformy Smart TV nie trzeba wymieniać telewizora - wystarczy podłączyć do niego zestaw Evolution Kit.

Dzięki ulepszeniom sprzętowym w najnowszych modelach telewizorów Samsung Smart TV z 201. roku, takim jak mocniejszy procesor, zwiększona pamięć operacyjna i bardziej wydajny układ graficzny, użytkownicy mogą szybciej przeglądać internet i korzystać z aplikacji także podczas oglądania telewizji.Najnowsze modele posiadają także rozszerzenie funkcje Smart Interaction, takie jak sterowanie telewizorem za pomocą głosu i gestów.

Po zainstalowaniu zestawu Evolution Kit w gnieździe telewizora, interfejs Smart Hub z 201. roku zmieni się w wersję z roku 2013 automatycznie kopiując uprzednie konfiguracje dostępnych serwisów.

Źródło: Informacje prasowe, SW, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)