Buffalo Dualie - stacja dokująca dla iPhone'a i dysku twardego

Buffalo Dualie - stacja dokująca dla iPhone'a i dysku twardego

Buffalo Dualie - stacja dokująca dla iPhone'a i dysku twardego
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl
13.01.2010 09:19

Co należy zrobić, aby za pomocą komputera uzyskać dostęp do iPhone’a i przenośnego dysku twardego jednocześnie. Podłączyć oba urządzenia za pomocą kabelków? Nie, to byłoby zbyt proste. Firma Buffalo postanowiła stworzyć pierwszą stację dokującą dla iPhone’a i przenośnego dysku twardego.

Co należy zrobić, aby za pomocą komputera uzyskać dostęp do iPhone’a i przenośnego dysku twardego jednocześnie. Podłączyć oba urządzenia za pomocą kabelków? Nie, to byłoby zbyt proste. Firma Buffalo postanowiła stworzyć pierwszą stację dokującą dla iPhone’a i przenośnego dysku twardego. Kupując ten wynalazek otrzymamy stację dokującą i przenośny dysk twardy o pojemności 500 GB.

Sama stacja dokująca wykonana jest z polerowanego aluminium z czarnym wykończeniem i trzeba przyznać, że prezentuje się całkiem nieźle. Za jej pomocą można jednocześnie ładować i synchronizować iPhone’a, a także mieć dostęp do plików znajdujących się na załączonym dysku twardym. Dysk ten utrzymany jest w podobnej kolorystyce, co stacja dokująca.

Obraz
© (fot. iPhoneBlog.pl)

Buffalo Dualie oferuje port USB 2.0 i FireWire 80. w dysku twardym oraz dwa porty USB 2.0 w stacji dokującej. Za gadżet trzeba zapłacić około 250 USD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)