Breva, Zonda i Viento - nowe odkurzacze Amiki

Breva, Zonda i Viento - nowe odkurzacze Amiki

Breva, Zonda i Viento - nowe odkurzacze Amiki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.09.2013 10:28

"Inteligentne" rozwiązania wprowadzane przez Amikę w sprzęcie AGD widoczne są zarówno z perspektywy kuchni - gdy patrzy się na sprzęt grzejny bądź chłodniczy – jak i z perspektywy łazienki - tam chodzi o pralki - a także z perspektywy podłogi, jeśli weźmiemy pod uwagę nowe modele odkurzaczy.

Breva, Zonda i Viento to trzy nowe modele odkurzaczy. Różnią się mocą - od 140. do 1800W - i mocą ssania - od 220 do 310W. Różnią się, choć już mniej, zasięgiem pracy - od 7 do 8 metrów. Różnią się także pojemnością worka - od 1,5 do 3 litrów. Inne mają też uchwyty, a model Viento posiada miękkie koła.

Nie różnią się za to długością węża - wszystkie mają 1,5 metra. Wszystkie też wyposażone są w rury teleskopowe, komplet szczotek przeznaczonych do różnych powierzchni oraz zwijacz przewodu. Każdy wyposażony jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem i zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka. Posiadają także mechaniczną regulację siły ssania w uchwycie węża, a ponadto Zonda i Vento mają regulację mocy. Wszystkie wyposażone są w sygnalizację pełnego worka oraz funkcję pionowego i poziomego parkowania.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)