Bliźniaki w kuchni - lodówka i zamrażarka Samsung

Bliźniaki w kuchni - lodówka i zamrażarka Samsung

Bliźniaki w kuchni - lodówka i zamrażarka Samsung
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.06.2014 11:38

Samsung wprowadza do sprzedaży nową chłodziarkę i zamrażarkę z linii Twin. Dzięki możliwości zestawienia ze sobą obu urządzeń, można otrzymać dużą i wygodną przestrzeń do przechowywania produktów spożywczych.

Nowe propozycje sprzętu kuchennego od Samsung: chłodziarka (RR35H6165SS) i zamrażarka (RZ28H6165SS) to zestaw, który powstał z myślą o rodzinach przechowujących duże ilości żywności, ale nie lubiących płacić wysokich rachunków za prąd. Dzięki możliwość zestawienia lodówki i zamrażarki razem, otrzymujemy do dyspozycji niezwykle dużą przestrzeń. Oba urządzenia zostały wyposażone w kompresor Digital Inverter - czujniki zewnętrzne i wewnętrzne pozwalają kompresorowi dostosować pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. Dzięki temu kontrolowane jest zużycie energii elektrycznej, a dodatkowo - praca chłodziarki i zamrażarki jest cicha 4. dB (A). Urządzenia wyróżniają się klasą energetyczną A++.

Oba produkty mają wbudowany system No Frost zapewniający automatyczne rozmrażanie oraz powstrzymujący szron przed osadzaniem się na przechowywanej żywności. Stały poziom temperatury zapewnia system obiegu powietrza Multi Air Flow, utrzymujący równą i stałą temperaturę w całym wnętrzu chłodziarki.

Urządzenia są przeznaczone dla rodzin, które często przygotowują w domu potrawy i w ciągu całego dnia wielokrotnie sięgają po przekąski czy napoje. Projektanci zastosowali wygodny układ półek, szuflad i głębokich balkoników (chłodziarka ma dodatkowo składaną półkę, idealną na wysokie lub duże naczynia), dzięki czemu łatwo ulokować dużą ilość jedzenia i w wygodny sposób po nie sięgnąć (pojemność chłodziarki wynosi 35. l, natomiast zamrażarki – 277 l).

W chłodziarce są dwie szuflady, z czego jedna ma regulowany poziom wilgotności, dzięki czemu można w niej dłużej przechowywać warzywa. Jest też specjalny ruchomy pojemnik na produkty delikatesowe. Natomiast miłośników wina ucieszy specjalna półka, na której można przechowywać butelki z trunkami. W zamrażarce została zastosowana technologia Power Freeze, umożliwiająca szybkie zamrażanie oraz kostkarka twistowa.

Oba urządzenia wykonane są ze stali nierdzewnej. Dodatkowo, wszystkie półki w chłodziarce i zamrażarce zostały wykończone metalem. Wieżowe oświetlenie LED wewnątrz chłodziarki tworzy przyjemną atmosferę, a w zamrażarce zastosowano górne oświertlenie LE. Wszystkie parametry pracy urządzeń można kontrolować na wyświetlaczu LCD. Dla wygody użytkowników w obu przypadkach Samsung zastosował specjalną rączkę Easy Handle, dzięki czemu nawet dziecko poradzi sobie z otworzeniem drzwi chłodziarki i zamrażarki.

Chłodziarka RR35H6165SS i zamrażarka RZ28H6165SS można złączyć ze sobą uzyskując jeden zestaw. Sugerowana przez producenta cena detaliczna zarówno chłodziarki, jaki i zamrażarki wynosi 4450 zł (cena za jedno urządzenie).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)