Bezprzewodowy zestaw głośnikowy Philips Fidelio SoundBar

Bezprzewodowy zestaw głośnikowy Philips Fidelio SoundBar
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.08.2013 14:12, aktual.: 21.08.2013 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Philips wprowadza do oferty zestaw głośnikowy Fidelio SoundBar, wyposażony w technologię Surround on Demand.

Zestaw Philips Fidelio SoundBar można skonfigurować w taki sposób, by wiernie oddawał charakterystykę fal dźwiękowych, występujących w środowisku 5.1 dla dźwięku przestrzennego na życzenie. Ponieważ zestaw jest całkowicie bezprzewodowy, nie trzeba się martwić o doprowadzenie i ukrycie kabli.

Korzystając z technologii Smart Surround and Equalization, zestaw analizuje i dynamicznie steruje sygnałami dźwiękowymi, zapewniając dobrze zrównoważony dźwięk przestrzenny. Oprócz tego, dzięki wbudowanym czujnikom orientacji opartym na firmowej, bezprzewodowej technologii audio, działającej na częstotliwościach innych niż Bluetooth czy Wi-Fi, nie ma ryzyka, że dźwięk będzie zakłócany przez interferencje sieci, niezależnie od umiejscowienia głośników. System podwójnych basów ma natomiast generować głęboki, mocny dźwięk, wiernie oddający każdy ton i ruch.

Fidelio SoundBar wyposażono w moduł Bluetooth, który umożliwia przesyłanie dźwięku z urządzeń przenośnych, a także w 2 wejścia HDMI. Bateria umożliwia działanie zestawu do 1. godzin przy tylko jednym pełnym doładowaniu.

Cena: 3700 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)