Bezprzewodowe słuchawki Sony z funkcją NFC

Bezprzewodowe słuchawki Sony z funkcją NFC

Bezprzewodowe słuchawki Sony z funkcją NFC
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.11.2013 14:14

Sony zaprezentowało słuchawki bezprzewodowe z funkcją NFC, których działanie oparte jest na technologii Bluetooth 3.0. Bezprzewodowe przesyłanie za pomocą Bluetooth 3.0 z funkcją NFC to gwarancja szybkiego łączenia z innymi urządzeniami. W słuchawki wbudowany jest także mikrofon, który pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych.

Sony zaprezentowało słuchawki bezprzewodowe z funkcją NFC, których działanie oparte jest na technologii Bluetooth 3.0.

Za dźwięk odpowiada przetwornik akustyczny z magnesem neodymowym. Jego pasmo przenoszenia mieści się w przedziale między 5Hz a 40kHz, więc użytkownicy mogą liczyć zarówno na głęboki bas, jak i tony średnie oraz wysokie.

Bezprzewodowe przesyłanie za pomocą Bluetooth 3.0 z funkcją NFC to gwarancja szybkiego łączenia z innymi urządzeniami. W słuchawki wbudowany jest także mikrofon, który pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych.

Wbudowany akumulator litowy pozwala na 17 godzin pracy bez ładowania. Słuchawki zachowały przy tym niewielką wagę (210 g). O komfort użytkowania dba także miękkie wypełnienie nauszników, którego dodatkowym zadaniem jest tłumienie dźwięków dobiegających z zewnątrz.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)