Bardziej elastyczna oferta Netii

Bardziej elastyczna oferta Netii
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.02.2012 15:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tańszy Internet dla użytkowników zadowalających się wolniejszym dostępem, ekonomiczne plany telefoniczne - w tym zupełnie nowa oferta stacjonarno-komórkowa, a przede wszystkim jeszcze bardziej atrakcyjne ceny pakietów 3play (telewizja, internet i telefon), to główne obszary, w których 27 lutego zmieni się oferta Netii.

Nowa oferta internetowa Netii składa się z trzech głównych wariantów prędkości transmisji danych: do 2 Mb/s, Max20 (odpowiednik dotychczasowej oferty No Limits ADSL) oraz Max50 (Max100 dla sieci ETTH), odpowiednio w cenach 49,90 zł, 59,90 zł i 79,90 zł. Nowością w ofercie internetowej Netii jest szybki dostęp VDSL również na bazie sieci TP w technologii BSA (Max40) w cenie 79,90 zł miesięcznie. W ramach oferty klienci otrzymują w użytkowanie (bez dodatkowych opłat miesięcznych) Netia Spot lub router VDSL.

Poszerza się również oferta telefoniczna. Do abonamentu Non Stop za 59,90 zł, w ramach którego oferowane są nielimitowane połączenia krajowe, dodana zostaje taryfa _ Wieczory i Weekendy _ w cenie 49,90 zł. Natomiast najtańszy abonament stacjonarny w Netii to obecnie _ Lepszy Telefon 30 _ za 34,90 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wolą korzystać z telefonu komórkowego, ale chcą nadal pozostać przy telefonie stacjonarnym, zamiast taryfy _ Wieczory i Weekendy _ mogą wybrać nowość w ofercie głosowej Netii - abonament stacjonarny (bez wliczonych minut) i taryfę komórkową (sama karta SIM) z wliczonymi 60 minutami połączeń. Po wykorzystaniu minut wliczonych w abonament połączenia przez telefon komórkowy kosztują 0,29 zł z VAT.

W przypadku zakupu internetu i telefonu (z wyjątkiem taryfy Lepszy Telefon 30) cena abonamentu telefonicznego zostaje obniżona o 9,90 zł miesięcznie. Jeśli usługi oferowane są na bazie sieci własnej Netii lub uwolnionych linii TP (LLU), wówczas cena obniżona jest do 1 zł za każdą z usług, nawet przez pierwsze 4 miesiące.

Standardowa oferta pakietów telewizyjnych oraz oferta Telewizji Osobistej z HBO GO pozostaje bez większych zmian. Zmiany w ofercie internetowej i telefonicznej sprawiają jednak, że w wariancie podstawowym standardowa oferta 3play (telewizja cyfrowa, Internet, telefon) dostępna jest za 89,90 zł. W ramach oferty klienci otrzymują w bezpłatne użytkowanie Netia Player - dekoder cyfrowej telewizji, zapewniający dodatkowo dostęp do całej palety serwisów VoD, Facebooka, YouTube'a i innych popularnych serwisów internetowych.

Umowy zawierane są na okres 24 miesięcy, a w przypadku wcześniejszego zerwania umowy naliczane są standardowe opłaty wyrównawcze. Opłaty aktywacyjne za poszczególne usługi wynoszą 1 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)