Trwa ładowanie...
d1o7xzs

Awaria w Getin Banku. Są problemy z przelewami i transakcjami BLIK [aktualizacja]

Getin Bank analizuje awarię, w wyniku której występują utrudnienia w realizacji przelewów i trasakcji z wykorzystaniem BLIK-a. Saldo klientów może być aktualizowane z opóźnieniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Getin Bank zmaga się z awarią
Getin Bank zmaga się z awarią (Getty Images)
d1o7xzs

Getin Bank zmaga się z awarią, o której poinformowano klientów w komunikacie na stronie banku. Klienci mogą napotkać na problemy z przelewami wewnętrznymi, wychodzącymi i transakcjami BLIK. Na tym jednak utrudnienia się nie kończą.

Getin Bank przeprasza za utrudnienia w wyniku awarii Getin Bank
Getin Bank przeprasza za utrudnienia w wyniku awarii

Niektórzy mogą widzieć nieaktualny stan konta lub nie widzieć nowo zakładanych produktów. Jak zapewniają bankowcy, awaria nie dotyczy płatności kartami – takie transakcje można bez problemu dalej przeprowadzać. Na tę chwilę nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

d1o7xzs

Getin Bank deklaruje jednak, że trwają intensywne prace nad rozwiązaniem usterki. Kiedy systemy zaczną już prawidłowo funkcjonować, zlecone wcześniej przelewy zostaną w końcu zrealizowane w ramach kolejnej sesji Elixir.

Aktualizacja, 28 listopada (godz. 8:45)

W godzinach nocnych Getin Bank potwierdził na Facebooku, że awaria została już rozwiązana, a następnym krokiem jest przywrócenie pełnej sprawności bankowości. Zgodnie z wcześniejszym zapewnieniem, zlecone wczoraj przelewy powinny zostać zrealizowane w najbliższej sesji Elixir.

d1o7xzs

Aktualizacja, 28 listopada (godz. 10:00)

Jak dowiedzieliśmy się od Artura Neweckiego, rzecznika prasowego Getin Banku, bankowość elektroniczna działa już prawidłowo, a wszystkie zlecone przelewy są systematycznie realizowane. Przy okazji bank raz jeszcze przeprasza klientów za zaistniały problem.

d1o7xzs

Podziel się opinią

Share

d1o7xzs

d1o7xzs
Więcej tematów