ycipk-g87sxk

Awaria w Getin Banku. Są problemy z przelewami i transakcjami BLIK [aktualizacja]

Getin Bank analizuje awarię, w wyniku której występują utrudnienia w realizacji przelewów i trasakcji z wykorzystaniem BLIK-a. Saldo klientów może być aktualizowane z opóźnieniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Getin Bank zmaga się z awarią
Getin Bank zmaga się z awarią (Getty Images)
ycipk-g87sxk

Getin Bank zmaga się z awarią, o której poinformowano klientów w komunikacie na stronie banku. Klienci mogą napotkać na problemy z przelewami wewnętrznymi, wychodzącymi i transakcjami BLIK. Na tym jednak utrudnienia się nie kończą.

Getin Bank przeprasza za utrudnienia w wyniku awarii Getin Bank
Podziel się

Niektórzy mogą widzieć nieaktualny stan konta lub nie widzieć nowo zakładanych produktów. Jak zapewniają bankowcy, awaria nie dotyczy płatności kartami – takie transakcje można bez problemu dalej przeprowadzać. Na tę chwilę nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

ycipk-g87sxk

Getin Bank deklaruje jednak, że trwają intensywne prace nad rozwiązaniem usterki. Kiedy systemy zaczną już prawidłowo funkcjonować, zlecone wcześniej przelewy zostaną w końcu zrealizowane w ramach kolejnej sesji Elixir.

Aktualizacja, 28 listopada (godz. 8:45)

W godzinach nocnych Getin Bank potwierdził na Facebooku, że awaria została już rozwiązana, a następnym krokiem jest przywrócenie pełnej sprawności bankowości. Zgodnie z wcześniejszym zapewnieniem, zlecone wczoraj przelewy powinny zostać zrealizowane w najbliższej sesji Elixir.

ycipk-g87sxk

Aktualizacja, 28 listopada (godz. 10:00)

Jak dowiedzieliśmy się od Artura Neweckiego, rzecznika prasowego Getin Banku, bankowość elektroniczna działa już prawidłowo, a wszystkie zlecone przelewy są systematycznie realizowane. Przy okazji bank raz jeszcze przeprasza klientów za zaistniały problem.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-g87sxk

ycipk-g87sxk
ycipk-g87sxk