Awaria w mBanku. Problemy z przelewami, logowaniem i BLIK-iem

Awaria w mBanku. Problemy z przelewami, logowaniem i BLIK-iem

Awaria w mBanku. Problemy z przelewami, logowaniem i BLIK-iem
Źródło zdjęć: © PAP
Arkadiusz Stando
18.10.2018 12:24

Występują problemy z korzystaniem z mBanku. Użytkownicy zarówno wersji mobilnych jak i desktopowych zgłaszają problemy z logowaniem oraz wykonywaniem przelewów.

Klienci mBanku masowo zgłaszają problemy z korzystaniem z aplikacji i strony internetowej banku. Pierwsze doniesienia pojawiły się około godziny 11. Problemy dotyczą także wykonywania przelewów oraz korzystania z systemu płatności "BLIK".

Obraz
© Downdetector

Jak czytamy na portalu Bankier.pl, bank odpowiedział na wiadomość jednego z użytkowników zgłaszających problemy. "Od niegenerujących się kodów BLIK po brak możliwości zalogowania. Zakres dzisiejszej awarii w mBanku jest dość szeroki. - Występują przejściowe utrudnienia w dostępie do przelewów, niektórych funkcji serwisu i aplikacji mobilnej. Pracujemy nad rozwiązaniem" - informują pracownicy mBanku.

Na tę chwilę nie wiadomo kiedy można spodziewać się usunięcia usterki. Bank prosi o podjęcie kolejnej próby zlecenia transakcji po kilkunastu minutach.

Jakim typem gracza jesteś? Preferujesz klasyczne produkcje dla jednego gracza czy uważnie śledzisz esport? Wypełnij nasz quiz!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (226)