AVG Internet Security 9.0 PL - AVG Anti-Virus 9.0 plus zapora, antyrootkit i dodatki

AVG Internet Security 9.0 PL - AVG Anti-Virus 9.0 plus zapora, antyrootkit i dodatki08.10.2009 15:00
AVG Internet Security 9.0 PL - AVG Anti-Virus 9.0 plus zapora, antyrootkit i dodatki
Źródło zdjęć: © AVG

AVG znany jest użytkownikom głównie jako producent popularnego i darmowego oprogramowania AVG Antivirus 9.0. AVG zajmuje się jednak również tworzeniem narzędzi komercyjnych, w tym choćby AVG Internet Security 9.0 PL, które zadebiutowało na rynku.

AVG Internet Security 9.0 PL to narzędzie do kompleksowej ochrony komputera przed atakami z internetu. Tak, jak w każdym dobrym pakiecie znajdziesz więc tu moduły, antywirusa i firewalla, narzędzia do skanowania poczty czy funkcje blokujące rootkity.

W nowej odsłonie AVG Internet Security 9.0 PL rozbudowano możliwości wyszukiwania i blokowania spamu, zwiększono także zabezpieczenia przeciwko phishingowi. Walka z niechcianą pocztą oraz wyłudzeniami danych to dla wielu producentów oprogramowania zabezpieczającego priorytet. Modyfikacji została poddana również zapora. Według producenta ma być teraz znacznie skuteczniejsza.

Przed nowymi, nieznanymi zagrożeniami broni natomiast użytkowników moduł ochrony tożsamości. Nawet jeżeli AVG Internet Security 9.0 nie wykryje niebezpieczeństwa, to i tak twoje najważniejsze dane będą bezpieczne. Z ciekawych funkcji AVG Internet Security należy także wymienić tak zwany Tryb gry, z którego zadowoleni będą internetowi gracze. Tryb ten umożliwi ci sieciowe rozgrywki bez zmniejszenia poziomu bezpieczeństwa danych zapisanych na dysku.

Jak każdy pakiet bezpieczeństwa, AVG ma oczywiście wbudowane narzędzia do automatyzacji pracy. Program pobiera regularnie nowe sygnatury wirusów i skanuje dyski według harmonogramów lub na żądanie. Aplikacja dostępna jest w polskiej wersji językowej.

_ Cena: 177 złotych (roczna licencja) _

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)