ASUS najbardziej innowacyjną firmą

ASUS najbardziej innowacyjną firmą

03.11.2009 15:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

ASUSTeK Computer Inc. zajął pierwsze miejsce pod względem najwyższej jakości produktów i usług, a także innowacyjności w odpowiedzi na potrzeby klientów spośród firm tajwańskich w konkursie "Asia 200 Survey" dziennika The Wall Street Journal. Jest to drugie z rzędu zwycięstwo w tej kategorii

"Asia 20. Survey" organizowany przez The Wall Street Journal (WSJ) to największy tego typu konkurs w Azji. Wzięło w nim udział 2622 menedżerów i ekspertów. ASUS został uznany za najbardziej innowacyjną firmę, a jej produkty i usługi zostały wyróżnione za najwyższą jakość. ASUS zajął również drugie miejsce w kategorii najbardziej docenianej firmy, a dzięki Eee PC uzyskał tytuł firmy "rewolucjonizującej światowy przemysł komputerowy".

Obraz
© ASUS EEE PC Seashell (fot. Asus)

_ "Choć nadal jesteśmy daleko od postawionego sobie celu, mamy nadzieję zostać najbardziej docenianym przedsiębiorstwem nowej ery cyfrowej" _ - powiedział Jonney Shih, prezes firmy ASUS. _ "Stawiamy na innowacyjne rozwiązania. W ciągu ostatnich lat wprowadziliśmy na rynek wiele produktów i technologii np. wyjątkowo cienki Eee PC Seashell, dotykowy tablet Eee PC T91MT oraz serię notebooków UL z technologią Turbo33" _.

The Wall Street Journal wyszczególnił Eee PC, jako przykład spełnienia złożonych obietnic w zakresie innowacyjności. Dziennik napisał: _ "Eee PC w pewien sposób zrewolucjonizował rynek komputerowy. ASUSTeK skupił się na upraszczaniu i zmniejszaniu notebooków, zamiast na rozwijaniu coraz bardziej potężnych urządzeń" _. To _ "zapoczątkowało kategorię netbooków, która zmieniła światowy rynek komputerowy" _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)