Trwa ładowanie...
dh9xajm

Apple TV już działa. Jest sposób, żeby oglądać za darmo. Tyle że… raczej nie warto

Apple TV wystartował. Serialowa usługa Apple na starcie jednak mocno rozczarowuje. Na szczęście jest sposób, żeby się o tym przekonać i nie stracić pieniędzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Apple TV już dzała
Apple TV już dzała (Apple)
dh9xajm

Apple TV nadawanie rozpoczęło 1 listopada. Również w Polsce możemy oglądać filmy i seriale na platformie Apple. Na start gigant przygotowałkilka produkcji, które dostępne są wyłącznie na Apple TV. Są nimi m.in.: "For All Mankind", "Dickinson", "The Morning Show" z Reese Witherspoon, Jennifer Aniston i Stevem Carellem w rolach głównych czy "See" - osadzony w post-apokaliptycznym świecie serial z Jasonem Momoą ("Gra o tron") w roli głównej.

Doczekaliśmy się godnej konkurencji dla Amazona, HBO Go czy Netfliksa? Miesięczny abonament kosztuje 24,99 zł. Jeżeli jednak nie chcecie w ciemno wydawać pieniędzy, by się o tym przekonać, istnieje darmowe rozwiązanie. I to nawet przez rok.

Każdy, kto kupił do 10 września jakiś sprzęt Apple, może otrzymać darmowy dostęp do Apple TV na rok. Wystarczy odpalić tylko aplikację na sprzęcie i tam znajdziemy opcję pozwalającą skorzystać z usługi przez 12 miesięcy za darmo.

dh9xajm

Zobacz też: 4 dolary – tyle są warte informacje o tobie i twoich długach

A co z resztą? Jest jeszcze darmowy okres próbny, trwający tydzień. Konto wymagać będzie założenia Apple ID na stronie tv.apple.com.

Całkiem możliwe, że darmowy okres wystarczy, by od Apple TV się… odbić. Pierwsze recenzje specjalistów od seriali są zniechęcające.

dh9xajm

"Ogólnie jednak Apple TV+ to żart, jeśli chodzi o stosunek jakości i ilości do ceny. Skończą jak Google+, pytanie, ile lat będą dogorywać" - to opinia Marty Wawrzyn, założycielki portalu serialowa.pl.

Na szczęście Apple TV ma okres próbny, więc każdy może sam sprawdzić, czy rzeczywiście jest tak źle.

Czytaj też: Netflix się psuje. Miała być rewolucja, wychodzą stare problemy

dh9xajm

Podziel się opinią

Share
dh9xajm
dh9xajm
Więcej tematów