Apple stworzy własny samochód?

Apple stworzy własny samochód?

12.02.2015 11:06, aktualizacja: 12.02.2015 11:27

Według redakcji Business Insider, Apple chce spróbować swoich sił na rynku motoryzacyjnym. Anonimowe źródła twierdzą, że gigant z Cupertino chce konkurować bezpośrednio z Teslą.

Apple oczywiście nie wydało żadnego oficjalnego oświadczenia, jednak anonimowe źródła twierdzą, że firma "podkupuje" pracowników Tesli, kusząc ich lepszymi warunkami finansowymi. Po co oni producentowi smartfonów? Wiele wskazuje na to, że gigant z Cupertino pracuje nad własnym elektrycznym samochodem.

W 2007 roku wielu ekspertów nie chciało uwierzyć, że Apple tworzy swój własny telefon. Wszyscy wiemy, co było dalej. Być może Tim Cook patrząc na rekordowe wyniki finansowe Apple stwierdził, że to już czas wprowadzić coś zupełnie nowego. Elektryczne samochody cieszą się ostatnio ogromną popularnością - może chce uszczknąć część tego rynku dla swojej firmy?

_ Nad swoimi samochodami już od jakiegoś czasu pracuje Google. One jednak będą się kolosalnie różnić od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Zobaczcie sami. [wideo] _

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Android wygrywa wojnę smartfonów? Tośmy pożartowali…

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (62)