Apple i jego "innowacyjność": Nowy iPad już w marcu?

Apple i jego "innowacyjność": Nowy iPad już w marcu?

Apple i jego "innowacyjność": Nowy iPad już w marcu?
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
28.01.2016 10:00, aktualizacja: 29.01.2016 20:40

Powoli zbliża się czas ulubionej przez co poniektórych zabawy, czyli: zgadnij, co tym razem pokaże Apple. Do najnowszych plotek, wróżb i domysłów dołączył nowy tablet giganta z Cupertino.

Według kilku internetowych źródeł, Apple w marcu pokaże nam - oprócz czterocalowego iPhone'a 5se - nowy tablet, z 9,7-calową przekątną. Ta informacja nie jest jakkolwiek potwierdzona, ale dorzućmy do niej jeszcze kilka plotek, które obecnie są dość popularne w sieci:

Nowy, 9,7-calowy tablet Apple'a może być wyposażony w lepszy aparat i lampę błyskową z tyłu. Niektórzy sugerują nawet zmiany w tak drobnych detalach, jak głośniki urządzenia czy większe wsparcie dla rysika (może być to coś z Force Touch?). My zastanawiamy się z kolei, czy Apple, o ile w ogóle rzeczywiście zaprezentuje nowy tablet, zdecyduje się na montowanie w nim swoich nowych procesorów A9X. Jak myślicie?

Do plotek dorzućmy też to, czym żyje internet fanów Apple'a od dwóch dni. Firma osiągnęła znakomite wyniki finansowe, ale sama zapowiedziała, że kolejne raporty nie będą tak pozytywne. Mówi się, że jeśli Apple nie wróci na drogę, którą kroczył Steve Jobs, jej rola na rynku zostanie zepchnięta na margines. Producentowi zarzuca się brak wizji i pomysłu. Niepotwierdzone zapowiedzi marcowego iPada chyba wpisują się w obawy specjalistów.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: To mogą być ostatnie tak dobre wyniki Apple

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)