Aplikacja dla drukarek Canon Pixma - drukuj prosto z Facebooka

Aplikacja dla drukarek Canon Pixma - drukuj prosto z Facebooka

Aplikacja dla drukarek Canon Pixma - drukuj prosto z Facebooka
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.07.2012 10:59, aktualizacja: 11.07.2012 11:26

Canon wprowadził nowe oprogramowanie dla urządzeń z serii Pixma, które ułatwi użytkownikom organizację i druk ulubionych zdjęć oraz rozwijanie twórczych umiejętności. Jednym z prezentowanych rozwiązań jest aplikacja na Facebooka, która pozwala na wydruk naszych zdjęć prosto z albumu użytkownika. Kolejnym narzędziem jest My Image Garden - platforma integrująca całość oprogramowania dla drukarek Canon Pixma.

Print Your Days
Aplikacja na Facebooka Print Your Days pozwala w łatwy i szybki sposób ulepszać i drukować zdjęcia bezpośrednio ze strony internetowej, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Aplikacja, dostępna online za pośrednictwem Facebooka, oferuje narzędzia, które pozwalają zmienić układ zdjęć i stworzyć unikalne kolaże (do 5 zdjęć na stronie). Print Your Days daje także możliwość edycji zdjęć i wykorzystania gotowych szablonów.

Fotografię można przyciąć, dodać podpisy oraz efekty kolorystyczne, jak np. efekt sepii. Tak wyedytowane zdjęcie może dodatkowo zostać oprawione w ramkę. Do dyspozycji użytkowników są także kolorowe motywy, urozmaicające tło kolażu. Print Your Days daje także możliwość drukowania zdjęć zamieszczanych na Facebooku przez znajomych użytkownika. Wspólne fotografie można teraz nie tylko współdzielić online, ale także dodawać do albumów w wersji papierowej. W momencie wprowadzania na rynek, aplikacja Print Your Days będzie dostępna w języku angielskim.

My Image Garden
Nowe oprogramowanie obsługujące drukarki Pixma - My Image Garden - czyni nawigację pomiędzy funkcjami drukowania i skanowania łatwą i wygodną. Platforma, przeznaczona dla wszystkich modeli drukarek PIXMA wprowadzonych od jesieni 2010r., integruje całość oprogramowania dostępnego obecnie dla linii Pixma. Nowe rozwiązania obejmują m.in. funkcję Automatic Suggestion, która przeszukuje komputer pod kątem zgromadzonych obrazów i galerii, i wyświetla je jako pokaz slajdów. Dzięki My Image Garden, można edytować i drukować zdjęcia. Funkcja Automatic Layout zestawia obrazy, żeby rozpoznać i automatycznie zarekomendować optymalny układ druku. Oprogramowanie pozwala także na zastosowanie trybu wykrywania twarzy, by następnie pogrupować obrazy, na których są przyjaciele i rodzina.

Dostępny za pośrednictwem My Image Garden „Creative Park Premium”. jest darmowym źródłem szablonów do tworzenia kalendarzy, kart z życzeniami czy innych projektów. Użytkownicy mogą korzystać ze zdjęć i ilustracji autorstwa cenionych na całym świecie fotografów i artystów, oraz projektów dla dzieci z bajkowymi postaciami. Nowa wersja oprogramowania pozwala na selekcję zdjęć, a także ich wyświetlanie, pobieranie i drukowanie za pomocą pojedynczego interfejsu użytkownika.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)