Angry Birds trafia do telewizorów! Grać będziesz gestami

Angry Birds trafia do telewizorów! Grać będziesz gestami

Angry Birds trafia do telewizorów! Grać będziesz gestami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.07.2012 11:07, aktualizacja: 19.07.2012 13:43

Samsung wprowadza do swoich telewizorów aplikację Angry Birds. Gra opracowana przez fińską firmę Rovio Entertainment, to jedna z najpopularniejszych aplikacji na świecie na smartfony i tablety. Od czasu premiery gry, pobrano ją już ponad miliard razy.

Zastosowanie technologii Samsung Motion Control pozwala użytkownikom zagrać w Angry Birds na dużym ekranie telewizora i cieszyć się grą, kontrolowaną w całości za pomocą gestów rąk. W nowej wersji Angry Birds na telewizory Samsung, użytkownicy mogą sterować gestami dłoni wszystkimi funkcjami gry, w tym naciąganiem procy i kontrolowaniem specjalnych umiejętności każdej z postaci.

Światowa premiera gry odbędzie się w lipcu, a aplikację będzie można zainstalować w modelach Samsung 201. Smart Interaction (serie ES7000 i ES8000) poprzez pobranie odpowiedniej aplikacji ze sklepu Samsung Apps.

Po oficjalnej premierze aplikacji, Samsung planuje oferować w modelu VOD (wideo na żądanie) animacje Angry Birds stworzone przez Rovio. Animacje te będą początkowo dostępne tylko dla użytkowników telewizorów Samsung Smart TV.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)