Amica prezentuje świąteczne nowości w segmencie małego AGD

Amica prezentuje świąteczne nowości w segmencie małego AGD
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.11.2012 13:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W związku z nadchodzącymi świętami, Amica rozszerza swoją ofertę małego AGD.

Wśród 5 modeli odkurzaczy pojawiła się nowy model - Beris, który wyposażony jest w worki Amica bag Long Life. Dzięki 5 niezależnym syntetycznym warstwom o różnych strukturach wydajność worka ma wzrastać 3-krotnie w porównaniu z tradycyjnym papierowym. Producent informuje, że worek LL potrafi wypełnić się prawie w całej swojej objętości, podczas gdy tradycyjne worki zmuszeni jesteśmy wymienić, gdy napełnione są tylko w małej części. Odkurzacz ma przy tym utrzymywać pełną siłę ssania do samego końca.

Obraz
© (Żelazka Ionis i Vaporis, fot. Materiały prasowe)

Więcej nowości –. aż trzy – można znaleźć w segmencie żelazek. To Prestis, Vaporis+ oraz Ionis. Cechują się zróżnicowanym designem i odmienną kolorystyką, mogą więc zainteresować różnych użytkowników.

Wyposażone są na przykład w elektroniczną regulację temperatury, funkcję samooczyszczania czy funkcja strażaka (Auto-Off). Auto-Off wyłącza żelazko po 3. sekundach bezruchu w pozycji prasowania lub po 8 minutach w pozycji pionowej. Ta funkcja zwiększa ochronę przed pożarem w razie pozostawienia włączonego żelazka bez nadzoru. Z innych zabezpieczeń warto wymienić zabezpieczenie przed kapaniem i zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia. W przypadku modelu Ionis trzeba dodatkowo wspomnieć o stopie ceramicznej z funkcją jonizacji Ionic.

Obraz
© (Żelazko Prestis, fot. Materiały prasowe)

Sugerowane ceny detaliczne:
Żelazko Amica Ionis IT 6011 - około 279 złotych
Żelazko Amica Vaporis+ IT 5013 - około 179 złotych
Żelazko Amica Prestis ID 1021 - około 69 złotych
Odkurzacz Beris VK 6011 - około 399 złotych

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)