Alpha Office 14 już w tym roku?

Alpha Office 14 już w tym roku?

Alpha Office 14 już w tym roku?
Źródło zdjęć: © Microsoft
19.08.2008 15:30, aktualizacja: 19.08.2008 16:44

Jeden z pracowników Microsoftu - Hayley Rixon z zespołu business intelligence - opublikował w swoim blogu informację, iż poszukują ludzi chcących wziąć udział w programie TAP ( Technology Adoption Program ) nowej wersji oprogramowania Office PerformancePoint Server, będącego częścią projektu TAP Office 14.

Udział w programie TAP umożliwia dostęp do wczesnych testów polegających ma monitorowaniu oraz analizowaniu komponentów aplikacji. Testy Alphy pakietu Office 14 miałyby rozpocząć się na przełomie listopada i grudnia br.

Koniec przyjmowania zgłoszeń do programu TAP mija wraz z dniem 28 sierpnia br. Microsoft nie komentuje oficjalnie doniesień, a po wejściu na witrynę, gdzie umieszczony był post pracownika firmy - http://blogs.technet.com/hayley/archive/2008/08/15/o14-alpha-tap-get-on-board-submission-deadline-28th-august-2008.aspx, użytkownik otrzymuje jedynie błąd. Czyżby celowe działanie giganta z Redmond? Wszak Microsoft znany jest z faktu, iż nie lubi komentować informacji o wczesnych wersjach własnego oprogramowania.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)