Allegrosz.pl - nowy portal aukcyjny

Allegrosz.pl - nowy portal aukcyjny

Allegrosz.pl - nowy portal aukcyjny
05.01.2010 11:42, aktualizacja: 05.01.2010 16:04

4 stycznia 2010 roku ruszył portal Allegrosz.pl, na którym można licytować nowr, fabrycznie zapakowane przedmiotu z gwarancją producenta. Aukcje odbywają się na zasadzie "licytacji w dół". Tym samym, Allegrosz dołącza do grupy serwisów jak za10groszy.pl, czy pacnij.pl, gdzie za każde przebicie ceny musimy zapłacić określoną kwotę.

4 stycznia 2010 roku ruszył portal Allegrosz.pl, na którym można licytować nowe, fabrycznie zapakowane przedmioty z gwarancją producenta. Aukcje odbywają się na zasadzie "licytacji w dół". Tym samym, Allegrosz dołącza do grupy serwisów jak za10groszy.pl, czy pacnij.pl, gdzie za każde przebicie ceny musimy zapłacić określoną kwotę.

Produkty, o jakie można powalczyć na portalu, podzielone są na kilkanaście kategorii, takich jak: AGD, RTV, Komputery, Konsole, Moje Auto, Sport i Fitness. Aby wziąć udział w aukcjach, należy zarejestrować się na stronie www.Allegrosz.pl.

Cena wyjściowa każdego produktu, który wystawiany jest na licytacji, nie przekracza 5. jego wartości rynkowej, a następnie cena ta obniża się o jeden grosz, za każdym razem, gdy któryś z użytkowników na ekranie monitora naciśnie przycisk "licytuj".

Nasz portal daje możliwość zakupu najwyższej klasy produktów za minimalną cenę, czasami nawet za przysłowiowy grosz. Allegrosz.pl to doskonały serwis zarówno dla łowców okazji cenowych w Internecie, jak również dla osób z zacięciem do rywalizacji i dobrej zabawy - mówi Marcin Zabost z zespołu Allegrosz.pl.

Aukcje na Allegrosz.pl odbywają się w wyznaczonych godzinach, czyli od 1. do 24 w dni powszednie, oraz od 12 do 24 w weekendy. Zabieg ten pozwala wyrównać szanse graczy, którzy w nocy nie mają okazji być przy komputerze. By nie zakłócać spokoju, aukcje nie odbywają się także w Święta.

Aby wziąć udział w licytacji wybranego przedmiotu, należy doładować swoje konto Talentami - płatną walutą, pozwalającą na obniżenie ceny danego przedmiotu. Użytkownik wpłacając daną sumę pieniędzy, zamienia ją na Talenty. Cena jednego Talentu, równa jest jednej złotówce, natomiast przy jednorazowym doładowaniu konta kwotą 10. lub 300 złotych, uczestnik otrzymuje odpowiednio o 5% lub o 10% więcej punktów.

Cena początkowa produktu przedstawiona jest jawnie w informacjach o aukcji. Każdorazowe licytowanie przedmiotu, powoduje obniżenie jego ceny o 1 grosz, co kosztuje nas utratę jednego Talentu. Licytacja zostaje zakończona w sytuacji, gdy cena wylicytowana nie zostanie podbita w ciągu trzy razy dłuższym od podanego czasu podbicia, przy jednoczesnym osiągnięciu ceny minimalnej, oraz w sytuacji, gdy cena licytowanego przedmiotu osiągnie 0,0. zł. W momencie, kiedy czas aukcji dobiegł końca i cena minimalna nie zostanie osiągnięta, licytacja nie zostaje rozstrzygnięta, a wszystkie Talenty wracają do ich właścicieli.

Osoba, która zwycięży w licytacji, a cena produktu wyniesie 0,0. zł, płaci jedynie za koszt wysyłki, który uzależniony jest od wielkości przesyłki.

Dodatkową funkcją jest Automat, który będzie za graczy licytował cenne przedmioty. Po ówczesnym wybraniu produktu, użytkownik deklaruje ilość podbić, które będą zużywane przez Automat w jego imieniu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)