AliExpress gotowy na Światowy Festiwal Zakupów. Rozpocznie się podczas chińskiego "Dnia Singla"

AliExpress gotowy na Światowy Festiwal Zakupów. Rozpocznie się podczas chińskiego "Dnia Singla"

AliExpress gotowy na Światowy Festiwal Zakupów. Rozpocznie się podczas chińskiego "Dnia Singla"
Źródło zdjęć: © Getty Images | Anadolu Agency / Contributor
25.10.2019 20:41, aktualizacja: 25.10.2019 20:52

AliExpress zaprasza konsumentów z całego świata do udziału w Festiwalu Zakupów, który odbędzie się 11.11.2019. Wybór terminu nie jest przypadkowy, ponieważ 11.11 w Chinach obchodzi się święto singli. Jest to więc kolejna okazja, aby samodzielnie sprawić sobie wymarzony prezent.

Oczywiście, podczas wydarzenia organizowanego przez AliExpress zakupy mogą robić wszyscy zainteresowani dostępną ofertą.

AliExpress: Otwarcie na sektor MŚP

AliExpress, globalna platforma internetowej sprzedaży detalicznej, po raz pierwszy w historii, zaprosiła do udziału w Światowym Festiwalu Zakupów małe i średnie przedsiębiorstwa z Włoch, Hiszpanii, Turcji i Rosji.

- AliExpress stawia sobie za cel, aby stać się platformą odzwierciedlającą styl życia konsumentów na całym świecie – powiedział Wang Mingqiang, Dyrektor Generalny AliExpress. - Udział zarejestrowanych na AliExpress lokalnych małych i średnich przedsiębiorców z zagranicy w Światowym Festiwalu Zakupów 11.11 to dopiero początek. Systematycznie będziemy włączać do wydarzenia większą liczbę firm, aby przyczyniać się do ich rozwoju i sukcesu.

AliExpress: Przedsprzedaż w październiku

W tym roku przedsprzedaż rozpocznie się 28 października. Konsumenci będą mogli skorzystać z dostępnych zniżek i złożyć wcześniejsze zamówienia na interesujące ich produkty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)