AliExpress gotowy na Światowy Festiwal Zakupów. Rozpocznie się podczas chińskiego "Dnia Singla"

AliExpress gotowy na Światowy Festiwal Zakupów. Rozpocznie się podczas chińskiego "Dnia Singla"
Źródło zdjęć: © Getty Images | Anadolu Agency / Contributor

25.10.2019 20:41, aktual.: 25.10.2019 20:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

AliExpress zaprasza konsumentów z całego świata do udziału w Festiwalu Zakupów, który odbędzie się 11.11.2019. Wybór terminu nie jest przypadkowy, ponieważ 11.11 w Chinach obchodzi się święto singli. Jest to więc kolejna okazja, aby samodzielnie sprawić sobie wymarzony prezent.

Oczywiście, podczas wydarzenia organizowanego przez AliExpress zakupy mogą robić wszyscy zainteresowani dostępną ofertą.

AliExpress: Otwarcie na sektor MŚP

AliExpress, globalna platforma internetowej sprzedaży detalicznej, po raz pierwszy w historii, zaprosiła do udziału w Światowym Festiwalu Zakupów małe i średnie przedsiębiorstwa z Włoch, Hiszpanii, Turcji i Rosji.

- AliExpress stawia sobie za cel, aby stać się platformą odzwierciedlającą styl życia konsumentów na całym świecie – powiedział Wang Mingqiang, Dyrektor Generalny AliExpress. - Udział zarejestrowanych na AliExpress lokalnych małych i średnich przedsiębiorców z zagranicy w Światowym Festiwalu Zakupów 11.11 to dopiero początek. Systematycznie będziemy włączać do wydarzenia większą liczbę firm, aby przyczyniać się do ich rozwoju i sukcesu.

AliExpress: Przedsprzedaż w październiku

W tym roku przedsprzedaż rozpocznie się 28 października. Konsumenci będą mogli skorzystać z dostępnych zniżek i złożyć wcześniejsze zamówienia na interesujące ich produkty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)