"Age of Wonders 3" za darmo na Steamie. Czas ucieka

"Age of Wonders 3" za darmo na Steamie. Czas ucieka
Źródło zdjęć: © Triumph Studios
Bolesław Breczko

12.07.2019 09:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kultowa gra strategiczna "Age of Wonders 3" jest dostępna zupełnie za darmo, na zawsze, na platformie Steam. Trzeba się jednak pośpieszyć, promocja obowiązuje tylko do 15 lipca, do godz. 19.00, a liczba darmowych kopii jest ograniczona.

"Age of Wonders 3" można zgarnąć za darmo, o ile się pośpieszymy. To element kampanii reklamowej nowej gry z serii "Age of Wonders: Planetfall", firmy Triumph Studios. Pobranie darmowej gry "Age of Wonders 3" daje dodatkowy upust w wysokości 10 proc. przy zakupie "Age of Wonders: Planetfall". Gra jest dostępna pod tym adresem.

"Age of Wonders 3" za darmo

Gra "Age of Wonders 3" to turowa strategia osadzona w realiach high fantasy. Łączy ze sobą elementy walki i rozwoju imperium, a także elementy rozwoju postaci znane z gatunku RPG. Kampania główna pozwala graczowi wybraćstronę konfliktu: Imperium Wspólnoty lub Trybunał Wysokich Elfów. W opowieści pojawiają sie postacie znane i z poprzednich odsłon cyklu, w tym Merlin.

"Age of Wonders 3" na Steam

W "Age of Wonders 3" głównym elementem rozgrywki jest walka i potyczki. Te są rozbudowane i biorą pod uwagę nawet takie elementy jak wykorzystanie ukształotwania terenu, czy manewrty taktyczne, jak np. atak z flanki. Oprócz bitew na otwartym polu gra oferuje też bitwy morskie oraz oblężenia zamków.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)