5000 dolarów za sterownik

5000 dolarów za sterownik

5000 dolarów za sterownik
Źródło zdjęć: © HTC
01.02.2008 09:23, aktualizacja: 01.02.2008 09:34

Po oficjalnym stwierdzeniu przez HTC, że oprogramowanie do HTC TyTN II, nie zostanie zaktualizowane pod kątem uruchomienia zamontowanego w telefonie chip-u graficznego, użytkownicy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Największe forum zajmujące się tematyką HTC, _ xda-developers _, uzbierało już ponad 5200 dolarów dla programisty, który sprosta zadaniu. Kwota ta cały czas rośnie.

We flagowym produkcie HTC, jakim jest HTC TyTN II zamontowano wysokiej klasy układ graficzny ATI Imageon. Niestety producent nie zdecydował się i patrząc na odpowiedź na wystosowaną do producenta petycję - nie zdecyduje się, na dodanie do oprogramowania telefonu odpowiednich sterowników do obsługi chipu.

Obraz
© HTC TyTN II (fot. THC)

Obecnie telefon pracuje w oparciu o sterowniki chipów Qualcomm-a (o które w głównej mierze oparto urządzenie), z dość żenującą wydajnością, względem tego co potrafi ukryty chip ATI Imageon. Skok wydajności przy użyciu odpowiedniego oprogramowania będzie odczuwalny szczególnie w przypadku gier i odtwarzania filmów, zwiększą się też najprawdopodobniej możliwości aparatu fotograficznego, w kwestii szybkości wykonywania zdjęć.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)