20-sto lecie Navigon - okazja na dodatkowe usługi

20‑sto lecie Navigon - okazja na dodatkowe usługi

20-sto lecie Navigon - okazja na dodatkowe usługi
08.06.2011 13:23, aktualizacja: 08.06.2011 13:37

W związku z przypadającym na ten rok jubileuszem, Navigon przygotował specjalne zestawy urządzeń z darmową usługą FreshMaps oraz TMC Pro.

Do sprzedaży w Polsce trafią promocyjne modele z serii Navigon 40. między innymi NAVIGON 40 Plus z dedykowanym pokrowcem i bezpłatną usługą FreshMaps, która pozwala przez dwa lata aktualizować mapy, a także Navigon 40 Plus z FreshMaps oraz TMC Pro, czyli rozszerzoną usługą informującą kierowców o aktualnych utrudnieniach na drodze.

Obraz
© (fot. Navigon)

TMC Pro
Usługa jest dostępna dzięki komunikacji radiowej, dlatego użytkownicy mogą z niej korzystać także poza granicami Polski bez dodatkowych opłat. Informacje o ruchu drogowym zbierane są z wielu źródeł i użytkownicy są stale i na bieżąco informowani o warunkach drogowych (zwężenia, budowy, remonty), warunkach pogodowych na drogach (np. śliska nawierzchnia), a także wypadkach i innych wydarzeniach mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo i czas przejazdu. Informacje zbierane są także z poruszających się pojazdów, dzięki czemu nie jest potrzebny dostęp do strony internetowej lub pobieranie płatnych informacji na telefon komórkowy, żeby dowiedzieć o natężeniu ruchu na trasie. Informacja o utrudnieniach na drodze lub korku zostanie uwzględniona przez nawigację, która zaproponuje alternatywną trasę.

FreshMaps
FreshMaps, która pozwala pobrać przez Internet pakiet danych obejmujących całą Europę od firmy NAVTEQ. Aktualizacje obejmują pełną zawartość map, wraz z danymi dla nowych i przebudowanych dróg oraz celów specjalnych (POI).

Sugerowane ceny
Navigon 40 Plus z darmową usługą FreshMaps oraz dodatkowym wyposażeniem to koszt 649 PLN. Navigon 40 Plus z FreshMaps oraz usługą TMC Pro wyceniono na 699 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)