10 niezwykłych drukarek

10 niezwykłych drukarek

10 niezwykłych drukarek
Źródło zdjęć: © Samsung
31.03.2010 08:30, aktualizacja: 31.03.2010 10:10

W porównaniu do telefonów komórkowych, które z miesiąca na miesiąc zmieniają swoje kształty, rozmiary i kolory, można by powiedzieć, że w segmencie drukarek nie dzieje się nic ciekawego. Jeśli też tak myślicie to jesteście w błędzie. Zapraszamy do obejrzenia galerii 10 niezwykłych drukarek.

W galerii zaprezentowaliśmy 1. urządzeń, które swoimi możliwościami i wyglądem odbiegają daleko od standardowych drukarek, które towarzyszą nam na co dzień. Ich projektanci włożyli wiele pracy w to, aby prostą czynność drukowania uczynić niezwykłą. Czasami ich pomysły zupełnie odbiegają od tego co możemy nazwać " tradycyjnym drukowaniem" a czasami po prostu mają nam je ułatwić.

Obraz
© (fot. Samsung)

Jedną z ciekawszych propozycji tego typu jest drukarka Wireless Wall-Mounted firmy Ransmeier & Floyd. Spełnia ona oczekiwania użytkowników odnośnie właściwego kształtu i rozmiarów urządzenia drukującego. Zasilaną baterią drukarkę można bez problemu zamontować na ścianie. Wydrukowane zdjęcia automatycznie zostają umieszczane w specjalnej ramce. Jedynym minusem tego projektu jest sposób wyciągania wydruków z ramki. Czasami trzeba się sporo namęczyć, żeby wysunąć pojedynczą kartkę. Drukarka jest ciągle w fazie projektowej i bardzo możliwe, że jeśli kiedyś trafi do masowej produkcji błąd ten zostanie poprawiony.

Projektanci urządzeń zadbali także o tych, którzy dużo podróżują. Mobilna drukarka Printstik firmy Plan On System to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy podczas wyjazdów lubią mieć ze sobą swoje podręczne biuro. Obecnie drukarka jest kompatybilna z urządzeniami Blackberry oraz telefonami pracującymi na systemie Windows Mobile. Producent prowadzi prace nad dostosowaniem sterowników dla potrzeb telefonów iPhone. Wbudowana bateria pozwala na wydrukowanie około 3. stron. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo na ten temat.

Aby zapoznać się z resztą najciekawszych projektów drukarek zapraszamy do galerii 10 niezwykłych drukarek.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)