Zestaw głośnomówiący Jabra SP700

Zestaw głośnomówiący Jabra SP700

08.07.2008 17:14

GN Netcom wprowadza na rynek zestaw głośnomówiący Bluetoooth - Jabra SP700. Urządzenie to może działać samodzielnie lub poprzez transmisję głosu do radioodbiornika na częstotliwościach FM.

GN Netcom wprowadza na rynek zestaw głośnomówiący Bluetoooth - Jabra SP700. Urządzenie to może działać samodzielnie lub poprzez transmisję głosu do radioodbiornika na częstotliwościach FM.

Takie rozwiązanie pozwala na odsłuchiwanie rozmów telefonicznych za pomocą głośników, znajdujących się w aucie. Intuicyjne funkcje "głosowe", czarna, błyszcząca obudowa i bardzo dobra jakość dźwięku sprawiają, że Jabra SP700 to ciekawa propozycja, dla tych, którzy nie chcą łamać prawa, prowadząc rozmowy telefoniczne w czasie kierowania pojazdem. To również alternatywne rozwiązanie, dla tych kierowców, którzy nie przepadają za tradycyjnymi słuchawkami do telefonów komórkowych.

Aby usłyszeć głos swojego rozmówcy w głośnikach samochodowych wystarczy tylko w radioodbiorniku ustawić częstotliwość wybraną wcześniej w zestawie SP700. Urządzenie umożliwia również przesyłanie do głośników muzyki zapisanej w pamięci telefonu komórkowego i słuchanie ulubionych utworów podczas jazdy.

Dla większego bezpieczeństwa i wygody SP700 wyposażono w intuicyjną funkcję głosową, informującą o zmianie statusu zestawu głośnomówiącego. Komunikaty głosowe dostępne są w 10 językach. Poinformują o takich zdarzeniach jak: wyłączenie urządzenia, numer dzwoniącego i nawiązanie połączenia. Tryb nocny pozwala na przygaszenie podświetlenia ikon znajdujących się na urządzeniu.

Zestaw w trybie transmisji do radioodbiornika umożliwia prowadzenie do 14 godzin ciągłych rozmów lub słuchania muzyki. W trybie czuwania pozostaje do 255 godzin. Sugerowana cena detaliczna SP700 wynosi 222 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)