Zelmer Flooris VC1006 - odkurzacz z organizerem na akcesoria

Zelmer Flooris VC1006 - odkurzacz z organizerem na akcesoria

Zelmer Flooris VC1006 - odkurzacz z organizerem na akcesoria
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.10.2013 10:00

Zelmer zaprezentował nowy model odkurzacza, który ma zadbać o porządek nie tylko na podłodze, ale także w szafie - a to dzięki dużemu przybornikowi na akcesoria, w którym znajduje się miejsce na 2 duże oraz 3 małe ssawki, wąż, rurę i pudełko na worki. Przybornik nie znajduje się, jak to bywa w przypadku większości odkurzaczy, wewnątrz urządzenia, lecz jest przeznaczony do umieszczenia w szafie.

Poza organizerem na akcesoria do sprzątania, model Flooris VC100. cechuje się silnikiem o mocy 2400 W (dostępny jest także odkurzacz o mniejszej mocy – 2200 W). Jak zapewnia producent, dzięki osłonom i dodatkowym wlotom i wylotom powietrza odkurzacz osiąga moc ssania równą 400 W. W urządzeniu zastosowano system filtracji Advanced Filtration System, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza z mikroskopijnych zanieczyszczeń. Wciągane do odkurzacza powietrze przechodzi przez 7 poziomów filtracji. Jedną z warstw filtrujących jest specjalna pianka w osłonie agregatu, która ma także za zadanie wyciszenie odkurzacza, tłumiąc hałas generowany przez przepływające powietrze. Flooris jest także wyposażony w filtr HEPA H13 lub H11 (w zależności od modelu) oraz worek SAFEBAG o pojemności 3 litrów z klasą filtracji filtra HEPA H10.

Jeśli chodzi o akcesoria, Zelmer Flooris VC100. został wyposażony w obrotowy wąż 360° wzmocniony silikonową powłoką i podwójnym szwem z jedwabnej nici oraz długi przewód, które powodują, że zasięg sprzątania za pomocą tego urządzenia wynosi około 9 metrów. System regulacji mocy został wzbogacony ikonami przedstawiającymi odkurzane powierzchnie. Każdy z modeli odkurzacza Flooris został wyposażony w przełączalną ssawko-szczotkę Silence Neo, a w zależności od modelu, również w turboszczotkę lub szczotkę parkietową.

Odkurzacze Zelmer Flooris zostały wyprodukowane w Polsce i mają 4-letnią gwarancję producenta.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)