Zamrażarki skrzyniowe Whirlpool z systemem inteligentnych czujników

Zamrażarki skrzyniowe Whirlpool z systemem inteligentnych czujników
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.05.2013 14:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zamrażarki skrzyniowe Whirlpool zostały wyposażone w technologię 6-ty Zmysł - zastosowane w nich czujniki kontrolują i wykrywają zmiany temperatur wewnątrz urządzenia oraz automatycznie włączają tryb szybkiego zamrażania. Tryb ten wyłącza się w chwili kiedy produkty zostaną dokładnie zamrożone. Dzięki temu oszczędza się do 30 procent energii.

Zamrażarki posiadają specjalny kosz TurboFreeze wyposażony w wentylator, który nawiewa zimne powietrze na świeżo włożone produkty. Dzięki intensywnej wymianie wychłodzonego powietrza, produkty mrożone są do 5. procent szybciej niż w tradycyjnym, statycznym systemie.

System StopFrost umożliwia wyrównanie ciśnień wytwarzanych na skutek zmniejszenia się objętości zimnego powietrza poprzez specjalnie do tego celu zaprojektowany przewód, umieszczony w górnej klapie. Z powietrza przechodzącego z zewnątrz do wewnątrz, przez kanał wentylacyjny, w wyniku ochłodzenia wytrąca się szron. Umieszczone wokół przewodu grzałki, uruchamiane od czasu do czasu, rozpuszczają zamarzniętą wilgoć. Dzięki temu spływa ona do łatwo dostępnego zbiornika wewnątrz komory zamrażarki - trzeba go zdjąć i oczyścić. Zalecane jest to raz na 2-3 miesiące, w zależności od intensywności otwierania klapy.

Dzięki systemowi StopFrost rozmrażanie zamrażarki ma być szybsze, a otwieranie klapy ułatwione, dzięki wyeliminowaniu efektu zassania.

Zamrażarki zakupione do końca czerwca 201. objęte będą 5-letnią gwarancją.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)