Zamień kartę z AGP na PCI‑E. Za darmo!

Zamień kartę z AGP na PCI-E. Za darmo!

29.11.2008 16:33, aktual.: 02.12.2008 10:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma BFG, partner NVidii, wprowadziła ciekawy program wymiany, który umożliwia otrzymanie za darmo akceleratora na PCI-E, w zamian za kartę AGP.

Standard AGP odchodzi już zdecydowanie do lamusa. Nie ma się co oszukiwać. Znalezienie w sklepie płyty głównej wyposażonej w starszy port grafiki graniczy już dzisiaj z cudem. Także ilość dostępnych akceleratorów grafiki na AGP jest bardzo mała. Firma BFG postanowiła pomóc własnym klientom w ostatecznym przejściu na nowy standard PCI-Express, oferując im wymianę starszej karty na model wyposażony w nowe złącze.

Promocja dotyczy kilku wybranych akceleratorów z rodziny GeForce. Oddając jeden ze starszych modeli kart graficznych (patrz ramka poniżej) otrzymać możesz odpowiedni akcelerator wyposażony w złącze PCI-E. Jeśli zdecydujesz się dopłacić kwotę w wysokości 5. dolarów to możesz liczyć na dużo lepszy model od aktualnie posiadanego. W większości przypadków, w ramach programu wymiany, BFG oferuje akcelerator GeForce 9800 GT OC z 512 MB pamięci (dopłata) lub w zupełności za darmo kartę GeForce 9600 GT także z 512 MB pamięci wideo.

Obraz

Program wymiany będzie dostępny do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji: witryna firmy BFG (w j. ang.)

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)