Zamień kartę z AGP na PCI-E. Za darmo!

Zamień kartę z AGP na PCI-E. Za darmo!

Zamień kartę z AGP na PCI-E. Za darmo!
29.11.2008 16:33, aktualizacja: 02.12.2008 10:53

Firma BFG, partner NVidii, wprowadziła ciekawy program wymiany, który umożliwia otrzymanie za darmo akceleratora na PCI-E, w zamian za kartę AGP.

Standard AGP odchodzi już zdecydowanie do lamusa. Nie ma się co oszukiwać. Znalezienie w sklepie płyty głównej wyposażonej w starszy port grafiki graniczy już dzisiaj z cudem. Także ilość dostępnych akceleratorów grafiki na AGP jest bardzo mała. Firma BFG postanowiła pomóc własnym klientom w ostatecznym przejściu na nowy standard PCI-Express, oferując im wymianę starszej karty na model wyposażony w nowe złącze.

Promocja dotyczy kilku wybranych akceleratorów z rodziny GeForce. Oddając jeden ze starszych modeli kart graficznych (patrz ramka poniżej) otrzymać możesz odpowiedni akcelerator wyposażony w złącze PCI-E. Jeśli zdecydujesz się dopłacić kwotę w wysokości 5. dolarów to możesz liczyć na dużo lepszy model od aktualnie posiadanego. W większości przypadków, w ramach programu wymiany, BFG oferuje akcelerator GeForce 9800 GT OC z 512 MB pamięci (dopłata) lub w zupełności za darmo kartę GeForce 9600 GT także z 512 MB pamięci wideo.

Obraz

Program wymiany będzie dostępny do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji: witryna firmy BFG (w j. ang.)

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)