Zamiast kartki z zakupami aplikacja Listonic

Zamiast kartki z zakupami aplikacja Listonic

Zamiast kartki z zakupami aplikacja Listonic
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.11.2011 09:53, aktualizacja: 05.12.2011 12:49

Widok osób krążących z wymiętą kartką i długopisem po hipermarkecie to jeszcze częsty obrazek. Zamiast kartki, można wykorzystać prostą aplikację.

Tradycyjna kartka z zakupami mająca gwarantować, że zostaną zrobione szybko, sprawnie i bez stresu, to już przeżytek. Listonic to mobilna lista zakupów, która pomaga zapanować nad zakupami. Od teraz rodzina nie musi dzwonić z koniecznością dopisania kolejnych produktów do listy. Wystarczy, że zrobią to sami na własnych telefonach, a dodane produkty natychmiast pojawią się na wspólnej liście w Listonic.

W sklepie nie skreśla długopisem kolejnych pozycji, tylko odhacza je w Listonicu. Aplikacja umożliwia także aby kliknięciem, bez konieczności przepisywania, zamienić przepis znaleziony w sieci na listę zakupów dostępną w telefonie. Listonic sam przypisze produkty do kategorii, które odpowiadają ułożeniu na sklepowych półkach, zgodnie z zasadą „mleko lubi się z serem, a jabłka z bananami”. Dzięki archiwum, aplikacja zapamiętuje listy, co przydaje się przy większych powtarzalnych zakupach. Najnowsza wersja aplikacji zyskała także nową funkcjonalność, dzięki której do listy zakupów dopasowane zostaną oferty z gazetek promocyjnych. Jeśli na liście zakupów zostaną zapisane produkty, które można kupić taniej w ramach promocji, Listonic pokaże odpowiednie informacje w aplikacji.

Aplikacja jest darmowa i działa na iOS, Android, Windows Mobile, Windows Phone 7, Symbian, BlackBerry OS lub dowolnym telefonie obsługującym Jave.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)