Zamek, który zrobi zdjęcia osobom stojącym przed naszymi drzwiami i prześle je na smartfona

Strona głównaZamek, który zrobi zdjęcia osobom stojącym przed naszymi drzwiami i prześle je na smartfona
17.06.2013 11:38
Zamek, który zrobi zdjęcia osobom stojącym przed naszymi drzwiami i prześle je na smartfona
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Smart Lock marki Goji to zamek, który może wysyłać powiadomienia na naszego smartfona jak tylko ktoś stanie pod naszymi drzwiami. Dodatkowo, zamek posiada wbudowaną kamerę, dzięki której automatycznie robi zdjęcia wszystkich naszych niedoszłych gości.

Na rynku pojawia się coraz więcej zamków, które umożliwiają otwieranie przy pomocy smartfonów - jak chociażby opisywany u nas ostatnio Kwikset Kevo czy Calypso Key. Goji Smart Lock także umożliwia otworzenie drzwi bez użycia klucza, po zbliżeniu do niego smartfona z odpowiednią aplikacją. Dodatkowo, zamek łączy się z siecią przy pomocy Wi-Fi, dzięki czemu możemy zdalnie otwierać i zamykać nasze mieszkanie.

Właściciel może także przekazywać dostęp do zamka na smartfony naszych bliskich za pomocą wiadomości SMS. Tego typu upoważnieniom nadawać możemy termin ważności, dzięki czemu automatycznie dezaktywują się po wskazanym czasie.

288762327581669523
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Goji Smart Lock posiada wbudowaną kamerę, która uaktywnia się kiedy ktoś stanie przed naszymi drzwiami. Otrzymamy wtedy na nasz smartfon wiadomość ze zdjęciem, informującą kto postanowił nas odwiedzić pod nasza nieobecność.

Goji dostępny będzie na rynku od grudnia 2013 w cenie 278 dolarów, czyli około 900 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)