Xperia Play wchodzi na rynek z ponad 60 grami

Xperia Play wchodzi na rynek z ponad 60 grami

07.04.2011 15:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony Ericsson Xperia Play, pierwszy smartfon z certyfikatem PlayStation, pod koniec kwietnia będzie dostępny w Polsce - choć jest już sprzedawany w wielu europejskich krajach. Wraz z telefonem pojawi się ponad 60 gier od największych w branży twórców treści multimedialnych, takich jak Sony Computer Entertainment, Gameloft, Electronic Arts oraz Glu Mobile.

Pula gier dostępnych do pobrania już w momencie wprowadzenia telefonu na rynek stanowi połączenie oryginalnych tytułów PlayStation oraz znanych tytułów 3. z popularnymi grami. Wszystkie gry są dostosowane do możliwości i procesora graficznego Xperii Play.

Przykładowe gry dostępne na telefon:
Assassins Creed Altair’s Chronicles HD, Need for Speer, Tom Clancy’s Splinter Cell, Dungeon Defenders Second Wave, Gun Bros, Galaxy on Fire 2. Guns ‘n’ Glory, Worms, Zenonia 2 - The lost memories, N.O.V.A.2.

Obraz
© (fot. Sony Ericsson)

Dodatkowo, wiadomo już, iż Asphalt 6 dostępny będzie bez opłat wyłącznie na telefonie Xperia Play.

Gry można pobierać za pośrednictwem aplikacji “Xperia Play launcher która uruchamia się automatycznie po wysunięciu pada do gier w smartfonie.

Smartfon począwszy od dziś i w ciągu najbliższych dwóch tygodni, zostanie wprowadzony na rynek w następujących krajach: Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Hiszpania, Francja, Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia, Holandia, Szwajcaria, Singapur, Tajwan, Hong Kong, Rosja, Indie i Portugalia. W Polsce telefon będzie dostępny pod koniec kwietnia, początek maja.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)