Wzmacniacze samochodowe BLOW w przystępnej cenie

Wzmacniacze samochodowe BLOW w przystępnej cenie
Źródło zdjęć: © BLOW

27.09.2010 15:34, aktual.: 27.09.2010 16:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

BLOW wprowadza do sprzedaży serię wzmacniaczy samochodowych serii BLOW ZR (250A/350A/450A). Urządzenia umożliwiają ciągłą regulację tonów niskich, dzięki czemu zapewniają dokładne zestrojenie z wykorzystywanym zestawem car audio. Wszystkie modele serii BLOW ZR wykorzystują system szybkiej redukcji szumów i umożliwiają jednoczesną obsługę subwoofera i głośników zewnętrznych

Zaawansowany system zabezpieczeń chroni sprzęt przed przegrzaniem, przeciążeniem lub zwarciem, zaś funkcja włączania ze zwłoką chroni głośniki przed uszkodzeniem. Obudowa wyposażona jest w pozłacane złącza RCA i wyprowadzenia. Wzmacniacze pracują w zakresie częstotliwości 2. Hz - 20 kHz, a stosunek sygnału do szumu wynosi 90 dB.

Obraz
© (fot. BLOW)

BLOW ZR250A
W standardzie działa jako wzmacniacz stereo (dwukanałowy) o mocy 2x5. W lub 2x90 W, w zależności od rezystancji wyjścia. Wzmacniacz zbudowany jest na układach scalonych MOSFET, co umożliwia podłączenie go w trybie jednokanałowym (mono), uzyskując tym samym moc150 W. Do urządzenia można podłączyć dużej mocy kolumny lub głośnik niskotonowy. Odpowiednio dobrane ustawienia przełącznika FILTR eliminują konieczność stosowania zwrotnic.

BLOW ZR350A
Wzmacniacz zawiera dwa standardowe kanały o mocy 2x5. W lub 2x 90 W i dodatkowo oddzielny kanał do podłączenia głośnika niskotonowego o mocy 150 W lub 260 W, w zależności od rezystancji. Wzmacniacz można również mostkować uzyskując konfigurację jednego kanału do podłączenia głośnika niskotonowego (subwoofera) oraz jednego kanału pracującego w pełnym zakresie. Do kanału mostkowanego można podłączyć głośnik lub kolumnę o mocy 100 W dla 4 Ohm lub 160-180 W dla 2 Ohm, a nawet subwoofer wyposażony w zwrotnicę. Kanał przeznaczony do głośnika niskotonowego posiada filtr dolnoprzepustowy. W trybie filtracji nie wymagana jest zwrotnica subwoofera.

BLOW ZR450A

Wzmacniacz zawiera cztery niezależne kanały z możliwością ustawiania filtrów górno- i dolno- przepustowych dla pary kanałów o mocy 4x5. W lub 4x90 W. Sąsiednie, skrajne pary kanałów można podłączać w schemacie mostek, co podnosi moc wzmacniacza dla mostkowanych kanałów. W takim trybie wzmacniacz dysponuje dwoma niezależnymi kanałami stereo o mocy 2x150 W.

Seria ZR dostępna jest na rynku polskim od września 2010 r., odpowiednio w cenie:
- BLOW ZR 250A - 220 PLN brutto
- BLOW ZR 350A - 281 PLN brutto
- BLOW ZR 450. - 289 PLN brutto.

Urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)