Wycieczka na Islandię za ''szera". Polscy użytkownicy też mogą spróbować!

Wycieczka na Islandię za ''szera". Polscy użytkownicy też mogą spróbować!

Wycieczka na Islandię za ''szera". Polscy użytkownicy też mogą spróbować!
Źródło zdjęć: © Off To Iceland
Aleksandra Grzegrzółka
04.08.2017 12:53, aktualizacja: 04.08.2017 19:14

Zespół strony Off To Iceland ma dla was całkiem niezłą propozycję. Każdy, kto podzieli się linkiem na Facebooku, ma szansę wygrać podróż na Islandię.

Spośród setek tysięcy stron internetowych ciężko się wybić. Dlatego zespół nowo powstałej witryny Off To Iceland postawił na prostotę. Ponieważ strona jest poświęcona zorganizowanym wycieczkom na Islandię, właśnie taką, tygodniową podróż można teraz wygrać. W konkursie udział może wziąć każdy, kto ukończył 21 lat i mieszka w kraju, w którym loty obsługuje Iceland Air, narodowy islandzki przewoźnik.

To oznacza, że szansę mają też polscy użytkownicy. Wymagania OTI nie są wysokie - wystarczy podzielić się linkiem do ich strony na Facebooku, a także polajkować fanpage. To stosunkowo niewiele jak na szacowaną wartość nagrody. Zwycięzca nie tylko będzie miał okazję odwiedzić lokalny festiwal muzyczny, ale też skosztować miejscowej kuchni i zwiedzić największe atrakcje Islandii. Jedyne, o co poprosi go wtedy zespół stojący za stroną, to podzielenie się w sieci kilkoma ''fajnymi" zdjęciami opatrzonymi odpowiednim hasztagiem.

Wyniki zostaną ogłoszone na profilu strony 1 września - termin samej podróży miałby przypadać na listopad. Na reakcję użytkowników nie trzeba było długo czekać. Ogłoszony zaledwie wczoraj konkurs ma już tysiące ''szerów".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)