Wirtualna Polska na iPada

Wirtualna Polska na iPada

11.10.2010 12:05, aktual.: 12.10.2010 14:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszyscy użytkownicy iPadów mogą być teraz na bieżąco śledzić najważniejsze wiadomości ze świata dzięki nowej aplikacji Wirtualnej Polski. Nowa aplikacja sprawia, że Wirtualna Polska dołącza do grona takich serwisów jak BBC News, czy USA Today, które w iPadach obecne są już od jakiegoś czasu

Najświeższe wiadomości

Nasi użytkownicy mogą w tej chwili śledzić najświeższe wiadomości z serwisów wiadomości.wp.pl, sport.wp.pl oraz finanse.wp.pl. Oprócz na bieżąco synchronizowanych wiadomości, czytelnicy WP dostają również możliwość korzystania z szeregu przydatnych funkcjonalności.

Obraz
© Aplikacja WP dla iPada posiada bardzo przejrzysty interfejs

Szereg dodatkowych funkcji

Aplikacja charakteryzuje się przejrzystą i intuicyjną nawigacją. W zależności od wybranej kategorii: Wiadomości, Sport lub Finanse, otrzymujemy również dostęp do szeregu dodatkowych funkcji. Możliwe jest obejrzenie galerii najnowszych zdjęć z całego świata, a osoby zainteresowane finansami mogą szybko uzyskać dostęp do najświeższych notowań giełdowych oraz kursów walut. Natomiast fani sportu w łatwy sposób sprawdzą tabelę polskiej ekstraklasy. Natychmiast po otwarciu aplikacji otrzymamy również informacje o pogodzie dla ponad 5. największych miast Polski.

_ - WP to pierwszy portal w Polsce, który uruchomił specjalną aplikację na iPada. Potwierdzamy tym samym, że jesteśmy nowocześni i błyskawicznie odpowiadamy na potrzeby rynku. Aplikacja „WP.PL Info” zapewnia użytkownikom szybkie i łatwe korzystanie z naszych najważniejszych serwisów newsowych, z informacji, do których z zasady chcemy mieć dostęp w pierwszej kolejności _ - mówi Grzegorz Tomasiak, Prezes Zarządu Wirtualnej Polski.

Za darmo

Aplikacja Wirtualnej Polski z każdym dniem zyskuje coraz większe grono użytkowników wśród osób posługujących się najpopularniejszym tabletem świata. W dalszym etapie możemy spodziewać się rozszerzenia funkcjonalności o dodanie obsługi kolejnych popularnych serwisów, takich jak Nowe technologie czy Motoryzacja. Aplikację Wirtualnej Polski dla iPada można pobrać za darmo ze sklepu AppStore.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także