Windows Phone: aktualizację czas zacząć

Windows Phone: aktualizację czas zacząć

Windows Phone: aktualizację czas zacząć
Źródło zdjęć: © CHIP
21.07.2011 14:50

Zaczynają się pojawiać nowe aktualizacje do Windows Phone. Te jednak nie dotyczą samego systemu, a obsługiwanych go smartfonów. Oznacza to, że różne osoby dostaną różne uaktualnienia.

Obraz
© (fot. CHIP) Aktualizacja Windows Phone jest banalna

W oczekiwaniu na „Mango”, użytkownicy Windows Phone zaczynają być powiadamiani przez Zune’a o dostępnej aktualizacji systemu operacyjnego. Nie, nie jest to owo upragnione „Mango”. Co więcej, niektórzy z was owych aktualizacji nie ujrzą. Dlaczego? Owe łatki nie dotyczą bowiem samego systemu, a metod obsługi konkretnego sprzętu. Warto pamiętać bowiem, że Windows Phone, w przeciwieństwie do iOS-a, dostępny jest dla wielu marek i modeli telefonów, które różnią się konfiguracją i parametrami.

Dzięki tym aktualizacjom poszczególne modele zyskają dłuższy czas pracy na baterii, zwiększoną jakość dźwięku w głośnikach czy czulszy ekran dotykowy. Sam system dzięki tym aktualizacjom nic nie zyska.

Smartfony, dla których aktualizacja jest już dostępna w Zune, to HTC 7 Mozart, LG Optimus 7. Samsung Omnia 7 i Samsung Focus.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Gmail zmienia twarz, inspiruje się Google+"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)