Windows Essentials Codec Pack - zestaw kodeków, który odtworzy każdy film

Windows Essentials Codec Pack - zestaw kodeków, który odtworzy każdy film

Windows Essentials Codec Pack - zestaw kodeków, który odtworzy każdy film
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
18.06.2012 15:30, aktualizacja: 18.06.2012 15:50

Odtwarzanie filmów na komputerze jest wygodne, do czasu, aż pojawią się problemy z kodekami. Dobór odpowiedniego zestawu może stanowić nie lada wyzwanie. Jeśli szukasz kompletnego pakietu kodeków i filtrów, który umożliwi odtwarzanie praktycznie każdego filmu, wypróbuj Windows Essentials Codec Pack.

Windows Essentials Codec Pack (WECP) to darmowy, oparty na licencji GNU GPL, open-source'owy zestaw kodeków, filtrów i narzędzi umożliwiający odtwarzanie plików multimedialnych. Twórcy oprogramowania szacują jego skuteczność na 9. proc. W praktyce oznacza to, iż z jego pomocą będziemy w stanie odtworzyć praktycznie każdy film, utwór z muzyką i animację Flash. Dołączone do zestawu filtry mają poprawić zarówno jakość wideo, jak i ścieżki audio. Za aktualność kodeków zainstalowanych w systemie odpowiada funkcja automatycznej aktualizacji, który pobiera ich najnowsze wersje natychmiast po ich udostępnieniu.

Zestaw Windows Essentials Codec Pack jest wolny od wszelkiego rodzaju szkodliwego oprogramowania. Jego instalacja i obsługa jest niezwykle łatwa. WECP powstał jako odpowiedź na inne pakiety kodeków, których instalacja czasem wywoływała błędy i powodowała konflikty oprogramowania.

Windows Essentials Codec Pack umozliwia odtwarzanie płyt Audio CD i DVD, (S)VCDs oraz XCDs. Obsługuje formaty 3GP, AAC, AC3. APE, AVI, DivX, 3ivx, DAT, h.264, x264, AVC, Nero Digital, DTS, FLV, FLAC, HD-MOV, MPEG-1, MPEG-2, M4A, MPC, MP3, MP4, MO3, MOD, MKV/MKA, MTM, OFR, TTA, OGG/OGM, S3M, Vorbis, VOB, WavPack, ATRAC3, XviD, XM, WV, UMX i wiele innych. Do pakietu został dołączony równiez świetny odtwarzacz multimediów - Media Player Classic.

Pakiet Windows Essentials Codec Pack można pobrać z naszego katalogu programów, klikając na przycisk poniżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)