W końcu prawdziwa rewolucja! Najlepsza kamera samochodowa z prawdziwym 4K – Xblitz True 4K

W końcu prawdziwa rewolucja! Najlepsza kamera samochodowa z prawdziwym 4K – Xblitz True 4K
Źródło zdjęć: © Xblitz
Bolesław Breczko

02.12.2019 16:07, aktual.: 11.12.2019 14:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rozdzielczość jest wszystkim dla kamer samochodowych – im wyższa, tym więcej detali takich jak tablice rejestracyjne pojazdu, z którym się zderzyliśmy. Z tego powodu, wiele firm podaje w swoich wideorejestratorach naciągnięte wartości tego parametru.

Kamera samochodowa Xblitz True 4K, zgodnie z nazwą urządzenia, nie musi posuwać się do takich sztuczek - nagrywa w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli a nie 2880 x 2160 pikseli jak wiele innych produktów reklamowanych pod nazwą ‘4K’. Do niedawna, najpowszechniej dostępną rozdzielczością nagrań wideorejestratorów było 1080p – prawdziwa rozdzielczość 4K oferuje zaś, aż 4 razy więcej pikseli! Doświadcz prawdziwego przełomu jakościowego w kamerach samochodowych.

Xblitz True 4K - Rewolucyjna kamera samochodowa nagrywająca w prawdziwym 4K

Xblitz jest polską marką elektroniki użytkowej takiej jak wideorejestratory samochodowe. Wprowadzona przez nich na rynek kamera samochodowa Xblitz True 4K chwali się nie tylko wysoką rozdzielczością nagrań ale również szeregiem innych funkcji, dzięki którym tak wysoka jakość nagrań jest w ogóle możliwa. Większa rozdzielczość, to więcej danych do zapisania na karcie pamięci.

Obraz
© Xblitz

Kamera samochodowa Xblitz True 4K obsługuje rewolucyjny kodek H.265, dzięki któremu nagrania w 4K są poddawane mniej stratnej kompresji, zajmując mniej miejsca na karcie pamięci urządzenia przy zachowaniu lepszej jakości obrazu. Dodatkowo, kamera samochodowa Xblitz True 4K obsługuje karty micro SD mające aż do 256 GB pamięci. Dzięki specjalnej funkcji nagrywania w pętli, nie musisz przejmować się czyszczeniem pamięci kamery gdy ta zostanie w pełni zajęta przez nagrania – kamera zacznie nadpisywać najstarsze pliki nowymi.

Profesjonalny czujnik grawitacyjny G-Sensor chroni nagrania powstałe w czasie stłuczki lub nagłego hamowania przed nadpisaniem – nie należy więc się obawiać, że nagrywanie w pętli pozbawi nas ważnego dowodu wypadku na drodze.

Czy to najlepsza kamera samochodowa 2019 roku?

Obraz
© Xblitz

Nagrywanie w tak wysokiej rozdzielczości byłoby pozbawione sensu, gdyby filmy były rozmyte lub niewyraźne. Dlatego też kamera samochodowa Xblitz True 4K została wyposażona w nowoczesną matrycę Omnivision oraz zaawansowany procesor HiSillicon, pozwalające urządzeniu poprawnie przetworzyć tak dużą ilość informacji wizualnych.

Jest to więc prawdziwa rewolucja wśród wideorejestratorów – otrzymujesz najwyższą możliwą rozdzielczość bez żadnych technologicznych kompromisów. Czyni to kamerę samochodową Xblitz True 4K najlepszym wideorejestratorem w 2019 roku.

Więcej niż wideorejestrator - Kamera samochodowa 4K z WI-FI i GPS

Obraz
© Xblitz

Dodatkowo, wideorejestrator wyposażony jest w szereg funkcji, które czynią obsługę kamery samochodowej Xblitz True 4K jeszcze przyjemniejszą. Dzięki łączności Wi-Fi, można użyć aplikacji telefonicznej by obsługiwać wideorejestrator lub ściągnąć nagrane przez niego filmy. Specjalny moduł GPS pozwala na rejestrowanie przez kamerę informacji, takich jak położenie geograficzne pojazdu oraz prędkość z jaką się porusza. Mało która kamera samochodowa posiada chociaż jedną z tych funkcji – a co dopiero obydwie naraz.

Chroń swój samochód – Xblitz True 4K z funkcją parkingową

Obraz
© Xblitz

Kamera Xblitz True 4K jest również wyposażona w funkcje, które chronią twój pojazd, gdy pozostawisz go na parkingu. Pierwszą z nich jest tryb parkingowy, który uruchamia kamerę i nagrywa krótki film który nie zostanie nadpisany, gdy ta wykryje wstrząs wywołany np. stłuczką parkingową. Drugą zaś jest detekcja ruchu, która nagrywa taki chroniony film, gdy kamera obiektywem uchwyci poruszający się obiekt, na przykład osobę zbliżającą się do naszego pojazdu.

Kamerę samochodową Xblitz True 4K można nabyć za 649,00 zł w sklepach sieci RTV EURO AGD.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także